Bedee 6200 Polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana je základ. S touto 3M polomaskou 6200 můžete bezpečně pracovat s laky a jinými chemikáliemi, aniž byste museli mít obavy o své zdraví. Díky kvalitnímu designu a pohodlnému nošení je tato maska ideální volbou pro domácí i profesionální použití. Navíc je vybavena výdechovým ventilem, který zajišťuje plynulé vydechování a minimalizuje pocit dusivosti. S touto ochrannou maskou od společnosti 3M můžete mít jistotu, že vaše zdraví je v bezpečí. Hlavní parametry: - Polomaska 3M 6200 - Ochrana... Celý popis

Koupit za 462 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana je základ. S touto 3M polomaskou 6200 můžete bezpečně pracovat s laky a jinými chemikáliemi, aniž byste museli mít obavy o své zdraví. Díky kvalitnímu designu a pohodlnému nošení je tato maska ideální volbou pro domácí i profesionální použití. Navíc je vybavena výdechovým ventilem, který zajišťuje plynulé vydechování a minimalizuje pocit dusivosti. S touto ochrannou maskou od společnosti 3M můžete mít jistotu, že vaše zdraví je v bezpečí.

Hlavní parametry:
- Polomaska 3M 6200
- Ochrana proti výparům a jemnému prachu
- Pohodlné nošení s nastavitelným popruhem
- Výdechový ventil pro plynulé vydechování
- Ideální pro použití s laky a chemikáliemi
Zobrazit více

Parametry

Velikost M
Materiál gumové
Typ polomasky
ochranné polomasky s filtry ano

Články odjinud