Bedee 8200

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana vašich dýchacích cest je naprosto klíčová, ať už pracujete v průmyslu nebo se věnujete různým hobby projektům. S touto plnou plynovou maskou s protiprachovou ochranou a filtry budete mít jistotu, že jste v bezpečí před škodlivými částicemi a plyny. Lehký materiál masky zajišťuje pohodlí při nošení i při delším používání. Díky kvalitním filtrům můžete dýchat čistý vzduch bez obav z nebezpečných látek. Buďte chytří a chráníme své zdraví s touto spolehlivou ochrannou maskou. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 473 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana vašich dýchacích cest je naprosto klíčová, ať už pracujete v průmyslu nebo se věnujete různým hobby projektům. S touto plnou plynovou maskou s protiprachovou ochranou a filtry budete mít jistotu, že jste v bezpečí před škodlivými částicemi a plyny. Lehký materiál masky zajišťuje pohodlí při nošení i při delším používání. Díky kvalitním filtrům můžete dýchat čistý vzduch bez obav z nebezpečných látek. Buďte chytří a chráníme své zdraví s touto spolehlivou ochrannou maskou.

Hlavní parametry:
- Plná plynová maska s protiprachovou ochranou
- Lehký materiál pro pohodlné nošení
- Kvalitní filtry pro ochranu před škodlivými částicemi a plyny
- Ideální pro průmyslové účely nebo hobby projekty
Zobrazit více

Parametry

Typ celoobličejové masky
ochranné polomasky s filtry ano
masky s výměnnými filtry ano

Články odjinud