Berner FFP 3 polomaska

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Ochrana je na prvním místě, a s touto protiprachovou maskou s ventilem FFP3 od značky Berner se nemusíte bát žádných nečistot či škodlivých částic. Tato kvalitní maska poskytuje vysokou účinnost filtrace a zároveň je velmi pohodlná díky ventilemu, který usnadňuje dýchání. Navíc je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. S touto maskou budete mít jistotu, že jste dobře chráněni ve všech situacích, kdy je potřeba ochrany dýchacích cest. Hlavní parametry:... Celý popis

Koupit za 127 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ochrana je na prvním místě, a s touto protiprachovou maskou s ventilem FFP3 od značky Berner se nemusíte bát žádných nečistot či škodlivých částic. Tato kvalitní maska poskytuje vysokou účinnost filtrace a zároveň je velmi pohodlná díky ventilemu, který usnadňuje dýchání. Navíc je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. S touto maskou budete mít jistotu, že jste dobře chráněni ve všech situacích, kdy je potřeba ochrany dýchacích cest.

Hlavní parametry:
- Typ: FFP3
- Počet kusů: 1
- S ventilem pro snadnější dýchání
- Vysoká účinnost filtrace
- Pohodlné nošení
- Dlouhá životnost
Zobrazit více

Parametry

Typ polomasky

Články odjinud