Berner Kov tekutý 25 g

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S námi vždy dokonale zvládnete opravu chybně navrtaných děr, prasklin a dalších nedokonalostí na kovech, litině a dalších materiálech. Díky našemu produktu nebudete muset trávit hodiny nad složitými opravami - s optimálním promícháním pomocí statického směšovače a rychlým zpracováním bude vaše práce hračkou. Materiál se navíc vytvrdí během několika minut a již po 30 minutách bude mechanicky opracovatelný - ať už potřebujete vrtat, brousit nebo řezat. Tento produkt je skvělým pomocníkem pro rychlou... Celý popis

Koupit za 349 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S námi vždy dokonale zvládnete opravu chybně navrtaných děr, prasklin a dalších nedokonalostí na kovech, litině a dalších materiálech. Díky našemu produktu nebudete muset trávit hodiny nad složitými opravami - s optimálním promícháním pomocí statického směšovače a rychlým zpracováním bude vaše práce hračkou. Materiál se navíc vytvrdí během několika minut a již po 30 minutách bude mechanicky opracovatelný - ať už potřebujete vrtat, brousit nebo řezat. Tento produkt je skvělým pomocníkem pro rychlou opravu různých materiálů, jako jsou kovy, hliník, litina, tvrzené plasty, keramika nebo dokonce dřevo.

Hlavní parametry:
- Optimalizované promíchání statickým směšovačem
- Rychlé a snadné zpracování
- Vytvrzuje během několika minut
- Mechanicky opracovatelné po 30 minutách
- Vhodné pro rychlou opravu různých materiálů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Berner

Články odjinud