Vyšívání k zavěšení 70x50 cm, pozitivní energie Tento originální vyšívací set je jako stvořený pro milovníky ručních prací, kteří si rádi doma vytvářejí útulné prostředí plné pozitivní energie. Plátno o rozměrech 70 x 50 cm s předtištěným motivem v bílé barvě vám usnadní práci s vyšíváním a dodá vašemu interiéru jedinečný dotek originality. Motiv s nápisem "U nás je šéfem pozitivní energie, proto se tady tak krásně žije" je vytištěn modrou barvou, kterou snadno vypráte praním, a tak můžete své... Celý popis

Koupit za 115 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání k zavěšení 70x50 cm, pozitivní energie

Tento originální vyšívací set je jako stvořený pro milovníky ručních prací, kteří si rádi doma vytvářejí útulné prostředí plné pozitivní energie. Plátno o rozměrech 70 x 50 cm s předtištěným motivem v bílé barvě vám usnadní práci s vyšíváním a dodá vašemu interiéru jedinečný dotek originality. Motiv s nápisem "U nás je šéfem pozitivní energie, proto se tady tak krásně žije" je vytištěn modrou barvou, kterou snadno vypráte praním, a tak můžete své vyšívací mistrovské dílo vždy obnovit.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 70 x 50 cm
- Nápis: "U nás je šéfem pozitivní energie, proto se tady tak krásně žije"
- Barva: bílá
- Předtištěný motiv usnadňuje vyšívání
- Modrou barvu motivu lze snadno vyprat
- Vyšívejte vzory vyšívacími bavlnkami Mouline
- Po vyšití namočte plátno do studené vody s pracím prostředkem a lehce opláchněte
Zobrazit více

Články odjinud