Vyšívání je skvělý způsob, jak si užít kreativitu a relaxaci. S tímto plátnem k zavěšení o rozměrech 70x50 cm a motivem "Vše se lépe daří, když se zdravě vaří" budete mít zábavu na dlouhé hodiny. Plátno je vyrobeno z 100% bavlny a má bílou barvu, která skvěle kontrastuje s modrým předtištěným motivem. Díky předtištěnému motivu se vyhnete složitému předkreslování a můžete se okamžitě pustit do vyšívání. Po dokončení vzorů vyšívacími bavlnkami Mouline jednoduše plátno namočte do studené vody s pracím... Celý popis

Koupit za 115 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání je skvělý způsob, jak si užít kreativitu a relaxaci. S tímto plátnem k zavěšení o rozměrech 70x50 cm a motivem "Vše se lépe daří, když se zdravě vaří" budete mít zábavu na dlouhé hodiny. Plátno je vyrobeno z 100% bavlny a má bílou barvu, která skvěle kontrastuje s modrým předtištěným motivem. Díky předtištěnému motivu se vyhnete složitému předkreslování a můžete se okamžitě pustit do vyšívání. Po dokončení vzorů vyšívacími bavlnkami Mouline jednoduše plátno namočte do studené vody s pracím prostředkem a lehce odeperte. Díky tomu se zbavíte modré barvy a vaše dílo bude dokonale čisté. Nezapomeňte však nepoužívat teplou vodu, abyste zabránili zafixování modré barvy do plátna.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 70 x 50 cm
- Motiv: "Vše se lépe daří, když se zdravě vaří"
- Barva: bílá
Zobrazit více

Články odjinud