Užijte si relaxaci a kreativitu s tímto krásným ubrusem na vyšívání o rozměrech 120x120 cm inspirovaným podzimem. Materiál z 100% bavlny poskytuje ideální podklad pro vaše vyšívání. Ubrus je vybaven předtištěným motivem podzimního motivu v bílé barvě, což vám usnadní práci s předkreslováním a přinese vám radost z ruční práce. Díky modré barvě motivu ji snadno odstraníte praním, což vám ušetří čas a energii. Při vyšívání doporučujeme použít vyšívací bavlnky Mouline pro krásné a jemné detaily. Po... Celý popis

Koupit za 234 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Užijte si relaxaci a kreativitu s tímto krásným ubrusem na vyšívání o rozměrech 120x120 cm inspirovaným podzimem. Materiál z 100% bavlny poskytuje ideální podklad pro vaše vyšívání. Ubrus je vybaven předtištěným motivem podzimního motivu v bílé barvě, což vám usnadní práci s předkreslováním a přinese vám radost z ruční práce.

Díky modré barvě motivu ji snadno odstraníte praním, což vám ušetří čas a energii. Při vyšívání doporučujeme použít vyšívací bavlnky Mouline pro krásné a jemné detaily. Po dokončení vyšívání ubrus namočte do studené vody s pracím prostředkem a jemně opláchněte. Důležité je nepoužívat teplou vodu, abyste zabránili fixaci modré barvy do plátna.

Užijte si relaxaci a tvořivost s tímto ubrusem na vyšívání, který vám přinese radost a krásné podzimní motivy do vašeho domova.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 120 x 120 cm
- Motiv: podzim
- Barva: bílá
Zobrazit více

Články odjinud