Při vyšívání tohoto ubrusu o rozměrech 150x45 cm se můžete těšit na zimní motivy jako sněhuláky, vločky, jelínky a dárky. Materiál z 100% bavlny zajistí, že bude ubrus příjemný na dotek a snadno se s ním pracuje. Díky předtištěnému motivu bílou barvou se vyhnete složitému předkreslování a můžete se ihned pustit do vyšívání. Modrá barva motivu je snadno odstranitelná praním, takže se nemusíte bát o jeho trvanlivost. Nezapomeňte nejprve vyšít vzory vyšívacími bavlnkami Mouline a až poté ubrus opatrně... Celý popis

Koupit za 194 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Při vyšívání tohoto ubrusu o rozměrech 150x45 cm se můžete těšit na zimní motivy jako sněhuláky, vločky, jelínky a dárky. Materiál z 100% bavlny zajistí, že bude ubrus příjemný na dotek a snadno se s ním pracuje. Díky předtištěnému motivu bílou barvou se vyhnete složitému předkreslování a můžete se ihned pustit do vyšívání. Modrá barva motivu je snadno odstranitelná praním, takže se nemusíte bát o jeho trvanlivost. Nezapomeňte nejprve vyšít vzory vyšívacími bavlnkami Mouline a až poté ubrus opatrně vyprat. Důležité je použít pouze studenou vodu s pracím prostředkem, abyste zabránili fixaci modré barvy do plátna. S tímto ubrusem si užijete zábavu při vyšívání a zároveň si připomenete kouzlo zimy.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 150 x 45 cm
- Motiv: sněhulák, vločky, jelínci, dárky
- Barva: bílá
Zobrazit více

Články odjinud