Přineste do svého domova kousek přírody s tímto krásným vyšívaným ubrusem o rozměrech 50x90 cm s motivem lučních květů. Ubrus je vyroben z 100% bavlny a jeho bílá barva skvěle podtrhuje detaily vyšívaného motivu. Předtištěný motiv lučních květů v modré barvě usnadní vaši práci s předkreslováním a po dokončení vyšívání můžete snadno odstranit modrou barvu praním. Stačí nejdříve vyšít vzory vyšívacími bavlnkami Mouline a poté ubrus namočit do studené vody s pracím prostředkem a lehce opláchnout.... Celý popis

Koupit za 116 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do svého domova kousek přírody s tímto krásným vyšívaným ubrusem o rozměrech 50x90 cm s motivem lučních květů. Ubrus je vyroben z 100% bavlny a jeho bílá barva skvěle podtrhuje detaily vyšívaného motivu.

Předtištěný motiv lučních květů v modré barvě usnadní vaši práci s předkreslováním a po dokončení vyšívání můžete snadno odstranit modrou barvu praním. Stačí nejdříve vyšít vzory vyšívacími bavlnkami Mouline a poté ubrus namočit do studené vody s pracím prostředkem a lehce opláchnout. Je důležité nepoužívat teplou vodu, abyste zabránili fixaci modré barvy do plátna.

Přineste si do svého domova kousek ruční práce a přírody s tímto nádherným vyšívaným ubrusem lučními květy!

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 50 x 90 cm
- Motiv: luční květy
- Barva: bílá
Zobrazit více

Články odjinud