Vyšívání nebývá jen zábavným koníčkem, ale také skvělým způsobem, jak si vytvořit originální doplněk do vašeho domova. S ubrusem o rozměrech 50 x 90 cm s motivem šípků to půjde jako po másle. Díky předtištěnému motivu se vyšívání stane hračkou a vy se můžete naplno věnovat kreativitě. Bílá barva ubrusu vynikne ve vaší kuchyni či jídelně a dodá jí svěžest a eleganci. Hlavní parametry: - Materiál: 100% bavlna - Rozměry: 50 x 90 cm - Motiv: šípek - Barva: bílá

Koupit za 116 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání nebývá jen zábavným koníčkem, ale také skvělým způsobem, jak si vytvořit originální doplněk do vašeho domova. S ubrusem o rozměrech 50 x 90 cm s motivem šípků to půjde jako po másle. Díky předtištěnému motivu se vyšívání stane hračkou a vy se můžete naplno věnovat kreativitě. Bílá barva ubrusu vynikne ve vaší kuchyni či jídelně a dodá jí svěžest a eleganci.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 50 x 90 cm
- Motiv: šípek
- Barva: bílá
Zobrazit více

Články odjinud