Silniční obrubníky BEST – MONO jsou ideálním doplňkem pro vytvoření plynulého přejezdu na vaší cestě nebo parkovišti. Vyrobeny z vibrolisovaného betonu dvouvrstvou technologií, tyto obrubníky nabízejí optimální poměr vrchní pohledové a spodní jádrové vrstvy pro vysokou pevnost a odolnost. Díky své maximální odolnosti a pevnosti jsou schopny udržet extrémní zátěž dlažby po mnoho let. Systém QSAVE zajišťuje snadnou údržbu a perfektní vzhled vašich cest i po dlouhou dobu. Hlavní parametry: - Materiál:... Celý popis
Koupit za 158 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Best Mono II Obrubník 100 x 15 x 25 cm přírodní beton 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
230 Kč
Koupit za 230 Kč
96 %
Best Mono II Obrubník 100 x 15 x 25 cm přírodní beton 1 ks
Doprava:
zdarma
Skladem
196 Kč
Koupit za 196 Kč
100 %
BEST MONO II 1000/150/250 Betonový silniční obrubník přírodní
Doprava:
zdarma
Skladem
158 Kč
Koupit za 158 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Silniční obrubníky BEST – MONO jsou ideálním doplňkem pro vytvoření plynulého přejezdu na vaší cestě nebo parkovišti. Vyrobeny z vibrolisovaného betonu dvouvrstvou technologií, tyto obrubníky nabízejí optimální poměr vrchní pohledové a spodní jádrové vrstvy pro vysokou pevnost a odolnost. Díky své maximální odolnosti a pevnosti jsou schopny udržet extrémní zátěž dlažby po mnoho let. Systém QSAVE zajišťuje snadnou údržbu a perfektní vzhled vašich cest i po dlouhou dobu.
Hlavní parametry:
- Materiál: vibrolisovaný beton
- Technologie: dvouvrstvá
- Odolnost: vysoká pevnost, mrazuvzdornost, odolnost proti vodě a chemikáliím
- Údržba: systém QSAVE pro snadnou údržbu
- Vzhled: estetický a plynulý přejezd
Hlavní parametry:
- Materiál: vibrolisovaný beton
- Technologie: dvouvrstvá
- Odolnost: vysoká pevnost, mrazuvzdornost, odolnost proti vodě a chemikáliím
- Údržba: systém QSAVE pro snadnou údržbu
- Vzhled: estetický a plynulý přejezd
Parametry
| Výrobce | Best |
| Materiál | betonová |
| Typ | obrubníky |
| Šířka | 150 mm |
| Tloušťka | 250 mm |
| Délka | 1000 mm |
| Betonová venkovní dlažba | ano |
| Mrazuvzdorná | ano |
| Hmotnost | 86 kg |
| Tvar | obdelníková |
| Pojízdná | ano |
| Nosnost / pojezdovost | pro osobní vozidla |
| Povrchová úprava | hladká |
| Dekor | dekor betonu |
| Počet kusů v balení | 1 ks |
| Na příjezdové cesty a parkovací plochy | ano |
| Na chodníky a cestičky | ano |
| Na zahradní obruby a lemování | ano |