Ohřívač vody do bazénu je praktickým pomocníkem pro rychlé a efektivní ohřevání vody na ideální teplotu 20 °C. Díky vysokému topnému výkonu je schopen ohřát vodu v bazénu během krátké doby, což zajišťuje okamžitý komfort při koupání. Snímač průtoku vody chrání zařízení před přehřátím, což zvyšuje jeho životnost a spolehlivost. Jednoduchá instalace a intuitivní ovládání umožňují snadné připojení ohřívače k filtračnímu čerpadlu bazénu. Digitální regulace teploty poskytuje přesné nastavení teploty... Celý popis
Koupit za 4 249 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
BESTWAY 58259 - Elektrický ohřívač bazénu Flowclear™ 2 800 W
Doprava:
zdarma
Skladem
3 429 Kč
Koupit za 3 429 Kč
92 %
BESTWAY Flowclear Elektrický ohřívač vody 2.800 W 58259
Doprava:
zdarma
Skladem
2 446 Kč
Koupit za 2 446 Kč
99 %
BESTWAY 58259 Elektrický ohřívač
Doprava:
zdarma
Skladem
2 329 Kč
Koupit za 2 329 Kč
91 %
BESTWAY 58259 - Elektrický ohřívač bazénu Flowclear™ 2 800 W
Doprava:
zdarma
Skladem
2 299 Kč
Koupit za 2 299 Kč
93 %
BESTWAY 58259 Elektrický ohřívač pro bazény
Doprava:
zdarma
Skladem
4 249 Kč
Koupit za 4 249 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Ohřívač vody do bazénu je praktickým pomocníkem pro rychlé a efektivní ohřevání vody na ideální teplotu 20 °C. Díky vysokému topnému výkonu je schopen ohřát vodu v bazénu během krátké doby, což zajišťuje okamžitý komfort při koupání. Snímač průtoku vody chrání zařízení před přehřátím, což zvyšuje jeho životnost a spolehlivost.
Jednoduchá instalace a intuitivní ovládání umožňují snadné připojení ohřívače k filtračnímu čerpadlu bazénu. Digitální regulace teploty poskytuje přesné nastavení teploty vody dle vašich preferencí. Tento ohřívač je navržen pro spolupráci s filtračními čerpadly o výkonu až 3785 l/h a je ideální pro bazény o objemu od 1520 l do 17035 l.
Užijte si bazén v každém počasí díky možnosti rychlého zvýšení teploty vody a relaxujte ve vodě i v chladnějších dnech. Bezpečnost uživatelů je zajištěna proudovým chráničem, který přeruší proud v případě jakýchkoli poruch v provozu zařízení. Ohřívač vody do bazénu je skvělým doplňkem pro vaše venkovní koupání, který zajistí pohodlí a bezpečnost při každém použití.
Hlavní parametry:
- Vysoký topný výkon pro rychlé ohřátí vody
- Ochrana před přehřátím díky snímači průtoku vody
- Snadná instalace a ovládání
- Digitální regulace teploty
- Kompatibilní s filtračními čerpadly o výkonu až 3785 l/h
- Pro bazény o objemu 1520 l až 17035 l
- Bezpečnostní prvek s proudovým chráničem pro ochranu uživatelů
Jednoduchá instalace a intuitivní ovládání umožňují snadné připojení ohřívače k filtračnímu čerpadlu bazénu. Digitální regulace teploty poskytuje přesné nastavení teploty vody dle vašich preferencí. Tento ohřívač je navržen pro spolupráci s filtračními čerpadly o výkonu až 3785 l/h a je ideální pro bazény o objemu od 1520 l do 17035 l.
Užijte si bazén v každém počasí díky možnosti rychlého zvýšení teploty vody a relaxujte ve vodě i v chladnějších dnech. Bezpečnost uživatelů je zajištěna proudovým chráničem, který přeruší proud v případě jakýchkoli poruch v provozu zařízení. Ohřívač vody do bazénu je skvělým doplňkem pro vaše venkovní koupání, který zajistí pohodlí a bezpečnost při každém použití.
Hlavní parametry:
- Vysoký topný výkon pro rychlé ohřátí vody
- Ochrana před přehřátím díky snímači průtoku vody
- Snadná instalace a ovládání
- Digitální regulace teploty
- Kompatibilní s filtračními čerpadly o výkonu až 3785 l/h
- Pro bazény o objemu 1520 l až 17035 l
- Bezpečnostní prvek s proudovým chráničem pro ochranu uživatelů
Parametry
| Výrobce | Bestway |
| Typ ohřívadla | elektrické |
| Pro objem bazénu do | 20 m³ |
| Výkon | 2.8 kW |
| Zdroj energie | na elektřinu |
| Materiál výměníku | plast |
| Doporučený průtok vody | 3.785 m3/h |
| Průměr připojení | 35 mm |
| Příkon | 2.8 kW |
| Průměr hadice | 35 mm |
| Typ chladiva | bez chladiva |
| Pro bazény se slanou vodou | nevhodné |
| Vhodné pro bazény | nadzemní |
| Pro filtrace | kartušové i pískové |
| Rychlost ohřevu | s pomalým ohřevem |
| Náročnost instalace | svépomocí |
| Napájení | 230 V |
| Energetická náročnost provozu | s nízkou pořizovací cenou |
| Sezóna provozu | sezónní (jaro–podzim) |
| S průtokovým spínačem | ano |