Užijte si bezstarostné koupání po celou sezónu s pískovou filtrací Bestway 58499 Expert Evo. Tento výkonný systém s průtokem 8 327 litrů za hodinu a efektivním filtračním systémem zajistí dokonale čistou a hygienickou vodu ve vašem bazénu. S minimální náročností na údržbu se můžete spolehnout na čistotu a zdraví vody i ve větších bazénech. Přineste do vašeho bazénu prémiovou péči a užijte si relaxaci bez starostí díky Bestway 58499 Expert Evo. Písková filtrace Bestway - výhody proti jiným filtracím:... Celý popis
Koupit za 2 946 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Bestway 58499 Expert Evo 8327 l/hod
Doprava:
zdarma
Skladem
4 099 Kč
Koupit za 4 099 Kč
98 %
Bestway 58499 Expert Evo 8327 l/hod
Doprava:
zdarma
Skladem
4 019 Kč
Koupit za 4 019 Kč
95 %
Bestway 58499 Písková filtrace EXPERT EVO 8327 l/hod
Doprava:
zdarma
Skladem
3 899 Kč
Koupit za 3 899 Kč
97 %
Bestway 58499 Písková filtrace EXPERT EVO 8327 l/hod
Doprava:
zdarma
Skladem
2 900 Kč
Koupit za 2 900 Kč
75 %
PÍSKOVÝ FILTR 8327 L/H
Doprava:
zdarma
Skladem
5 056 Kč
Koupit za 5 056 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Užijte si bezstarostné koupání po celou sezónu s pískovou filtrací Bestway 58499 Expert Evo. Tento výkonný systém s průtokem 8 327 litrů za hodinu a efektivním filtračním systémem zajistí dokonale čistou a hygienickou vodu ve vašem bazénu. S minimální náročností na údržbu se můžete spolehnout na čistotu a zdraví vody i ve větších bazénech. Přineste do vašeho bazénu prémiovou péči a užijte si relaxaci bez starostí díky Bestway 58499 Expert Evo.
Písková filtrace Bestway - výhody proti jiným filtracím:
- Nízká spotřeba energie
- Vysoká absorpce nečistot
- Maximální bezpečnost proti vniknutí vody
- Špičkový výkon a inteligentní ovládání
Hlavní parametry:
- Průtok vody: 8 327 l/h
- Příkon: 280 W
- Napájení: 220-240 V
- Připojení hadic: 38/32 (přes redukci) mm
- Krytí: IPX5
- Maximální výtlak: 1,5 m
- Typ ventilu: 6-cestný
- Nádoba: antikorozní
- Manometr: ano
- Dávkovač chemie: ChemConnect (součást balení)
- Maximální objem bazénu: 54 500 litrů
- Předfiltrační koš: ano (sítko na hrubé nečistoty)
- Filtrace není vhodná pro slanou vodu
- Doporučené množství pískové náplně: 20 kg (zrnitost 0,45–0,85 mm)
- Alternativní náplň: cca 560 g filtračních kuliček
- Vrchní přírubová spona umožňuje otáčení horní části o 360°, což usnadňuje správné nasměrování připojených hadic a polohu ventilu
Bestway 58499 Expert Evo 8327 l/hod splňuje všechny normy EU.
Písková filtrace Bestway - výhody proti jiným filtracím:
- Nízká spotřeba energie
- Vysoká absorpce nečistot
- Maximální bezpečnost proti vniknutí vody
- Špičkový výkon a inteligentní ovládání
Hlavní parametry:
- Průtok vody: 8 327 l/h
- Příkon: 280 W
- Napájení: 220-240 V
- Připojení hadic: 38/32 (přes redukci) mm
- Krytí: IPX5
- Maximální výtlak: 1,5 m
- Typ ventilu: 6-cestný
- Nádoba: antikorozní
- Manometr: ano
- Dávkovač chemie: ChemConnect (součást balení)
- Maximální objem bazénu: 54 500 litrů
- Předfiltrační koš: ano (sítko na hrubé nečistoty)
- Filtrace není vhodná pro slanou vodu
- Doporučené množství pískové náplně: 20 kg (zrnitost 0,45–0,85 mm)
- Alternativní náplň: cca 560 g filtračních kuliček
- Vrchní přírubová spona umožňuje otáčení horní části o 360°, což usnadňuje správné nasměrování připojených hadic a polohu ventilu
Bestway 58499 Expert Evo 8327 l/hod splňuje všechny normy EU.
Parametry
| Výkon | 0.28 W |
| Průtok | 8327 m3/h |
| Průměr připojené hadice | 38 mm |
| Výrobce | Bestway |
| Typ | pískové |
| Ventil | 6cestný |
| Hmotnost | 14.1 kg |
| Pro velikost bazénu do | 54 m3 |
| Množství náplně | 20 kg |
| S předfiltrem | ano |
| Pro nadzemní bazény | ano |
| Filtrační náplň | filtrační písek |
| Použití | pro nadzemní bazén |
| Dodávané s čerpadlem | ano |
| Rozměry | 60 x 28 x 70 cm |
| Frekvence údržby | se střední údržbou |
| S časovačem | ano |
| Doporučená zátěž | pro běžné rodinné použití |
| Instalace | venkovní |
| Filtrační čerpadla pro bazény | ano |
| Pískové filtry pro bazény | ano |