Užijte si čistou a osvěžující vodu ve vašem bazénu s pomocí základny s motorem a filtrační nádobou filtrace BESTWAY 58515. Tento kvalitní produkt vám zajistí snadnou a efektivní filtraci vody, díky čemuž budete mít vždy jistotu čistoty a bezpečnosti vody pro vaše koupání. S touto základnou můžete relaxovat a užívat si bazénové radovánky bez starostí o kvalitu vody. Hlavní parametry: - Model: BESTWAY 58515 - Základna s motorem a filtrační nádobou - Ideální pro bazény různých velikostí - Snadná instalace... Celý popis
Koupit za 1 773 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Základna s motorem a filtrační nádobou filtrace BESTWAY 58515
Doprava:
zdarma
Skladem
2 131 Kč
Koupit za 2 131 Kč
97 %
Bestway 58515 STANDARD PLUS 3028 l/hod model 2020 s filtračním pískem 25 kg BW58515_set
Doprava:
zdarma
Skladem
2 388 Kč
Koupit za 2 388 Kč
97 %
Bestway 58515 Písková filtrace STANDARD EVO 3596 l/hod s filtračním pískem 25 kg
Doprava:
zdarma
Skladem
1 773 Kč
Koupit za 1 773 Kč
95 %
Bestway 58515 Písková filtrace STANDARD EVO 3596 l/hod - s filtračním pískem 25 kg
Doprava:
zdarma
Skladem
2 478 Kč
Koupit za 2 478 Kč
100 %
Bestway 58515 Písková filtrace STANDARD EVO 3596 l/hod s filtračním pískem 25 kg
Doprava:
zdarma
Skladem
2 478 Kč
Koupit za 2 478 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Užijte si čistou a osvěžující vodu ve vašem bazénu s pomocí základny s motorem a filtrační nádobou filtrace BESTWAY 58515. Tento kvalitní produkt vám zajistí snadnou a efektivní filtraci vody, díky čemuž budete mít vždy jistotu čistoty a bezpečnosti vody pro vaše koupání. S touto základnou můžete relaxovat a užívat si bazénové radovánky bez starostí o kvalitu vody.
Hlavní parametry:
- Model: BESTWAY 58515
- Základna s motorem a filtrační nádobou
- Ideální pro bazény různých velikostí
- Snadná instalace a použití
- Vyrobeno s důrazem na kvalitu a odolnost
- Rok výroby: 2025
Hlavní parametry:
- Model: BESTWAY 58515
- Základna s motorem a filtrační nádobou
- Ideální pro bazény různých velikostí
- Snadná instalace a použití
- Vyrobeno s důrazem na kvalitu a odolnost
- Rok výroby: 2025
Parametry
| Výkon | 3596 W |
| Průtok | 3.596 m3/h |
| Průměr připojené hadice | 32 mm |
| Výrobce | Bestway |
| Typ | pískové |
| Ventil | 6cestný |
| Hmotnost | 7.75 kg |
| Pro velikost bazénu do | 18 m3 |
| Množství náplně | 8.5 kg |
| S časovačem | ano |
| S předfiltrem | ano |
| Pro nadzemní bazény | ano |
| Materiál nádoby | plastové |
| Filtrační náplň | filtrační písek |
| Dodávané s čerpadlem | ano |
| Filtrační čerpadla pro bazény | ano |
| Pískové filtry pro bazény | ano |
| Kartušové filtry pro bazény | ano |