Krycí plachta Bestway je skvělým řešením pro ochranu Vašeho bazénu před nečistotami a nepříznivými povětrnostními podmínkami, když ho nepoužíváte. S rozměry 370 cm je ideální pro bazény o průměru 366 cm, jako jsou modely Fast Set, Steel Pro nebo Steel Pro Max. Díky odolnému materiálu zaručuje kryt bezpečnost Vašeho bazénu tím, že ho chrání před hmyzem, ptactvem, listím, deštěm a růstem řas. To vše přispívá k udržení vody v bazénu čistou a snižuje náklady na její čištění. Krycí plachta je vybavena... Celý popis
Koupit za 399 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
80 %
Bestway krycí plachta na bazén 3,66 m 58037
Doprava:
zdarma
Skladem
324 Kč
Koupit za 324 Kč
95 %
Krycí Plachta na rámový bazén 366 cm Bestway 58037
Doprava:
zdarma
Skladem
304 Kč
Koupit za 304 Kč
99 %
Bestway krycí plachta na bazén 3,66 m 58037
Doprava:
zdarma
Skladem
289 Kč
Koupit za 289 Kč
92 %
BESTWAY Krycí plachta pro bazén 366 cm, černá 58037
Doprava:
zdarma
Skladem
222 Kč
Koupit za 222 Kč
91 %
BESTWAY 58037 - Krycí plachta pro nadzemní bazén 366 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
499 Kč
Koupit za 499 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Krycí plachta Bestway je skvělým řešením pro ochranu Vašeho bazénu před nečistotami a nepříznivými povětrnostními podmínkami, když ho nepoužíváte. S rozměry 370 cm je ideální pro bazény o průměru 366 cm, jako jsou modely Fast Set, Steel Pro nebo Steel Pro Max.
Díky odolnému materiálu zaručuje kryt bezpečnost Vašeho bazénu tím, že ho chrání před hmyzem, ptactvem, listím, deštěm a růstem řas. To vše přispívá k udržení vody v bazénu čistou a snižuje náklady na její čištění.
Krycí plachta je vybavena šňůrami pro snadné upevnění, což zaručuje, že zůstane na místě i během větrných dnů. Díky speciálním kanálkům odvádí vodu z povrchu a tím chrání kryt před nadměrnou hmotností.
Vyrobena z hladkého a pružného polyetylenu, který tlumí nárazy a minimalizuje riziko perforace, je tato krycí plachta odolná vůči poškození a zajišťuje dlouhou životnost.
Hlavní parametry:
- Rozměr plachty: 370 cm
- Materiál: odolný polyetylen
- Snadné upevnění pomocí šňůr
- Speciální kanálky pro odvod vody
- Odolná vůči poškození a perforaci
Díky odolnému materiálu zaručuje kryt bezpečnost Vašeho bazénu tím, že ho chrání před hmyzem, ptactvem, listím, deštěm a růstem řas. To vše přispívá k udržení vody v bazénu čistou a snižuje náklady na její čištění.
Krycí plachta je vybavena šňůrami pro snadné upevnění, což zaručuje, že zůstane na místě i během větrných dnů. Díky speciálním kanálkům odvádí vodu z povrchu a tím chrání kryt před nadměrnou hmotností.
Vyrobena z hladkého a pružného polyetylenu, který tlumí nárazy a minimalizuje riziko perforace, je tato krycí plachta odolná vůči poškození a zajišťuje dlouhou životnost.
Hlavní parametry:
- Rozměr plachty: 370 cm
- Materiál: odolný polyetylen
- Snadné upevnění pomocí šňůr
- Speciální kanálky pro odvod vody
- Odolná vůči poškození a perforaci
Parametry
| Výrobce | Bestway |
| Průměr | 366 cm |
| Barva | černé |
| Materiál | plastové |
| Tvar | kruhové |
| Typ | krycí |
| Tloušťka fólie | 5 mm |
| Šířka fólie | 3.7 m |
| Pro nafukovací bazény | ano |
| Pro bazény s konstrukcí | ano |
| Pro ocelové bazény | ano |
| S UV stabilizací | ano |
| Náročnost instalace | svépomocí |
| Účel použití | na ochranu před nečistotami |
| Typ balení | kusové |
| Rozměr | 3,66 x 0,76 m |
| Dekor | jednobarevné |