Luxusní relaxace přímo u vás doma je nyní snadnější než kdy dříve s vířivkou Bestway Lay-Z-Spa Paris. Tento nejprodávanější model nabízí 140 vzduchových trysk pro maximální relaxaci a LED osvětlení, které vytváří dokonalou atmosféru během večerních odpočinků. Vířivka o rozměrech 196x66 cm pojme pohodlně až 6 dospělých osob a díky jednoduché instalaci a obsluze je ideální volbou pro každého, kdo touží po odpočinku a pohodlí přímo ve svém domově. Hlavní parametry: - Rozměry: 196 x 66 cm - Kapacita:... Celý popis
Koupit za 12 999 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Bestway Lay-Z-Spa Paris 60013
Doprava:
zdarma
Skladem
12 519 Kč
Koupit za 12 519 Kč
95 %
Bestway 60013 Lay-Z-Spa Paris
Doprava:
zdarma
Skladem
12 999 Kč
Koupit za 12 999 Kč
100 %
Bestway 60013 Lay-Z-Spa Paris
Doprava:
zdarma
Skladem
12 999 Kč
Koupit za 12 999 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Luxusní relaxace přímo u vás doma je nyní snadnější než kdy dříve s vířivkou Bestway Lay-Z-Spa Paris. Tento nejprodávanější model nabízí 140 vzduchových trysk pro maximální relaxaci a LED osvětlení, které vytváří dokonalou atmosféru během večerních odpočinků. Vířivka o rozměrech 196x66 cm pojme pohodlně až 6 dospělých osob a díky jednoduché instalaci a obsluze je ideální volbou pro každého, kdo touží po odpočinku a pohodlí přímo ve svém domově.
Hlavní parametry:
- Rozměry: 196 x 66 cm
- Kapacita: 4-6 dospělých osob
- Kapacita vody: 806 litrů (80 % naplnění)
- Maximální teplota vody: 40 °C
- Materiál: DuraPlus™ pro maximální stabilitu
- LED osvětlení pro dokonalou atmosféru
- Systém AirJet s 140 vzduchovými tryskami pro relaxační masáž
- Energeticky úsporný provoz s automatickým topným systémem
- Integrovaný systém filtrace vody a dávkovač chemie ChemConnect
- Bezdrátové dálkové ovládání a LED světelný pás pro pohodlné ovládání
- Součástí balení: vířivka, kryt, filtrační čerpadlo, dálkové ovládání, sada na opravu
Bestway 60013 Lay-Z-Spa Paris splňuje veškeré normy EU a poskytuje jedinečný zážitek z relaxace a odpočinku přímo ve vašem domově. Užijte si pohodlí a luxusní atmosféru s touto inovativní vířivkou!
Hlavní parametry:
- Rozměry: 196 x 66 cm
- Kapacita: 4-6 dospělých osob
- Kapacita vody: 806 litrů (80 % naplnění)
- Maximální teplota vody: 40 °C
- Materiál: DuraPlus™ pro maximální stabilitu
- LED osvětlení pro dokonalou atmosféru
- Systém AirJet s 140 vzduchovými tryskami pro relaxační masáž
- Energeticky úsporný provoz s automatickým topným systémem
- Integrovaný systém filtrace vody a dávkovač chemie ChemConnect
- Bezdrátové dálkové ovládání a LED světelný pás pro pohodlné ovládání
- Součástí balení: vířivka, kryt, filtrační čerpadlo, dálkové ovládání, sada na opravu
Bestway 60013 Lay-Z-Spa Paris splňuje veškeré normy EU a poskytuje jedinečný zážitek z relaxace a odpočinku přímo ve vašem domově. Užijte si pohodlí a luxusní atmosféru s touto inovativní vířivkou!
Parametry
| Výrobce | Bestway |
| Objem vody | 806 l |
| Počet osob | 6 |
| Počet trysek | 140 ks |
| S LED osvětlením | ano |
| Tvar | kruhové |
| Barva | bílé |
| Trysky | vzduchové |
| Konstrukce | nafukovací |
| Rychlost ohřevu vody | 1,5-2 °C/hod. |
| Umístění | venkovní |
| Filtrace | s kartušovou filtrací |
| Na terasu | ano |
| Na zahradu | ano |
| Se zabudovaným filtračním čerpadlem | ano |
| Lay Z Spa | ano |
| Vířivé bazény pro rodinné domy | ano |
| S termoizolačním krytem | ano |
| S chemickým plovákem | ano |
| Maximální teplota vody | 40 °C |
| Intenzita masáže | základní |
| Náročnost údržby | s náročnější údržbou |
| Vhodné pro | pro rodiny |
| Úroveň vybavenosti | středně vybavené |
| Hlavní použití | rodinné koupání |
| Příkon | 2050 W |
| Napájení | 230 V |
| S plánovaným ohřevem vody | ano |
| S ochranou proti zamrznutí | ano |
| S Energy Saving Timer | ano |
| S digitálním ovládacím panelem | ano |
| Průtok filtrace | 1325 l/hod |
| S izolační podložkou | ano |
| Materiál | Tritech |
| Sezónní | ano |
| Mobilní | ano |