Solární plachta na bazén Bestway je skvělým řešením pro udržení tepla ve vašem bazénu a ochranu vody před znečištěním. Tato inovativní UV PE bazénová plachta s vzduchovými komorami dokáže snížit odpařování bazénové vody až o 95% a zároveň ohřát vodu o 8°C během slunečného dne. Díky solárnímu krytu můžete vychutnat teplejší vodu a prodloužit si koupací sezónu. Plachta je vhodná pro bazény o průměru 305 cm a lze ji použít s modely bazénů Fast Set™, Steel Pro™ a Steel Pro MAX™. Navíc nejenže zvyšuje... Celý popis
Koupit za 349 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
97 %
Bestway solární plachta 2,89 m 58241
Doprava:
zdarma
Skladem
289 Kč
Koupit za 289 Kč
80 %
Bestway solární plachta 2,89 m 58241
Doprava:
zdarma
Skladem
313 Kč
Koupit za 313 Kč
95 %
Bestway solární plachta 2,89 m 58241
Doprava:
zdarma
Skladem
221 Kč
Koupit za 221 Kč
99 %
Bestway solární plachta 2,89 m 58241
Doprava:
zdarma
Skladem
269 Kč
Koupit za 269 Kč
99 %
Bestway 58241 Solární plachta 2,89 m na bazén 3,05 m
Doprava:
zdarma
Skladem
239 Kč
Koupit za 239 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Solární plachta na bazén Bestway je skvělým řešením pro udržení tepla ve vašem bazénu a ochranu vody před znečištěním. Tato inovativní UV PE bazénová plachta s vzduchovými komorami dokáže snížit odpařování bazénové vody až o 95% a zároveň ohřát vodu o 8°C během slunečného dne.
Díky solárnímu krytu můžete vychutnat teplejší vodu a prodloužit si koupací sezónu. Plachta je vhodná pro bazény o průměru 305 cm a lze ji použít s modely bazénů Fast Set™, Steel Pro™ a Steel Pro MAX™. Navíc nejenže zvyšuje teplotu vody a snižuje odpařování, ale také pomáhá snížit náklady na vytápění a spotřebu chemikálií.
Díky možnosti přizpůsobení tvaru bazénu se plachta snadno instaluje a poskytuje optimální ochranu. Modrá barva plachty zajišťuje atraktivní vzhled a skvěle ladí s vodou v bazénu. Mějte na paměti, že vyobrazený bazén není součástí dodávky!
---
Hlavní parametry:
- Průměr: 289 cm (9,48 stop)
- Materiál: Polyethylen
- Barva: Modrá
- Zvyšuje teplotu vody až o 8°C
- Snížení odpařování vody až o 95%
- Snížení nákladů na vytápění
- Snížení spotřeby chemikálií
- Přizpůsobení tvaru bazénu
Díky solárnímu krytu můžete vychutnat teplejší vodu a prodloužit si koupací sezónu. Plachta je vhodná pro bazény o průměru 305 cm a lze ji použít s modely bazénů Fast Set™, Steel Pro™ a Steel Pro MAX™. Navíc nejenže zvyšuje teplotu vody a snižuje odpařování, ale také pomáhá snížit náklady na vytápění a spotřebu chemikálií.
Díky možnosti přizpůsobení tvaru bazénu se plachta snadno instaluje a poskytuje optimální ochranu. Modrá barva plachty zajišťuje atraktivní vzhled a skvěle ladí s vodou v bazénu. Mějte na paměti, že vyobrazený bazén není součástí dodávky!
---
Hlavní parametry:
- Průměr: 289 cm (9,48 stop)
- Materiál: Polyethylen
- Barva: Modrá
- Zvyšuje teplotu vody až o 8°C
- Snížení odpařování vody až o 95%
- Snížení nákladů na vytápění
- Snížení spotřeby chemikálií
- Přizpůsobení tvaru bazénu
Parametry
| Výrobce | Bestway |
| Průměr | 305 cm |
| Barva | modré |
| Materiál | plastové |
| Tvar | kruhové |
| Typ | solární |
| Bazénové fólie pro kruhové bazény | ano |
| Bazénové fólie s ochranou proti UV záření | ano |
| Bazénové fólie s izolačními vlastnostmi | ano |
| Tloušťka fólie | 0.11 mm |
| Náročnost instalace | svépomocí |
| Účel použití | na ohřev vody sluncem |
| Typ balení | kusové |
| Šířka fólie | 2.89 m |
| Dekor | jednobarevné |
| Povrchová úprava | s bublinkovým povrchem |
| Pro nafukovací bazény | ano |
| Pro bazény s konstrukcí | ano |