Regál Biedrax je ideálním řešením pro vaše sklepy, sklady, prodejny, dílny či archívy. S kovovou konstrukcí a policemi z MDF poskytuje optimální stabilitu a nosnost až 200 kg na každé police. Díky jednoduchému systému montáže bez šroubků ho snadno a rychle sestavíte. Regál je vybaven nastavitelnými policemi a povrchovou úpravou zinkem, což zajišťuje dlouhou životnost. S rozměry 45 x 90 x 240 cm a 5 policemi poskytuje dostatek prostoru pro vaše potřeby. Hlavní parametry: - Výška regálu: 240 cm -... Celý popis
Koupit za 2 077 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Regál Biedrax je ideálním řešením pro vaše sklepy, sklady, prodejny, dílny či archívy. S kovovou konstrukcí a policemi z MDF poskytuje optimální stabilitu a nosnost až 200 kg na každé police. Díky jednoduchému systému montáže bez šroubků ho snadno a rychle sestavíte. Regál je vybaven nastavitelnými policemi a povrchovou úpravou zinkem, což zajišťuje dlouhou životnost. S rozměry 45 x 90 x 240 cm a 5 policemi poskytuje dostatek prostoru pro vaše potřeby.
Hlavní parametry:
- Výška regálu: 240 cm
- Rozměry police: 45 x 90 cm
- Počet polic: 5
- Nosnost police: 200 kg
- Police nastavitelné v krocích po 3,5 cm
- Povrchová úprava: Pozinkované
- Výrobce: Bludovický Svatý Ján s.r.o
Hlavní parametry:
- Výška regálu: 240 cm
- Rozměry police: 45 x 90 cm
- Počet polic: 5
- Nosnost police: 200 kg
- Police nastavitelné v krocích po 3,5 cm
- Povrchová úprava: Pozinkované
- Výrobce: Bludovický Svatý Ján s.r.o
Parametry
| Výrobce | Biedrax |
| Materiál konstrukce | kovové |
| Počet polic | 5 |
| Výška | 240 cm |
| Šířka | 90 cm |
| Hloubka | 45 cm |
| Barva | stříbrné |
| regály s kovovými policemi | ano |
| regály pro střední zatížení | ano |