Rozveselte svého papouška tímto přírodním dřevěným bidýlkem vyrobeným z jedle nebo borovice s kůrou. Vašemu malému kamarádovi poskytne zábavu a zároveň mu pomůže udržovat si zdravé zobák a drápky. Díky čistě přírodním materiálům si můžete být jisti, že váš papoušek není v kontaktu s žádnými škodlivými látkami. Bidýlko je dostupné v různých velikostech, takže si můžete vybrat to pravé pro vašeho pernatého kamaráda. Hlavní parametry: - Materiál: jedle nebo borovice s kůrou - Přírodní a bezpečné pro... Celý popis

Koupit za 74 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte svého papouška tímto přírodním dřevěným bidýlkem vyrobeným z jedle nebo borovice s kůrou. Vašemu malému kamarádovi poskytne zábavu a zároveň mu pomůže udržovat si zdravé zobák a drápky. Díky čistě přírodním materiálům si můžete být jisti, že váš papoušek není v kontaktu s žádnými škodlivými látkami. Bidýlko je dostupné v různých velikostech, takže si můžete vybrat to pravé pro vašeho pernatého kamaráda.

Hlavní parametry:
- Materiál: jedle nebo borovice s kůrou
- Přírodní a bezpečné pro papoušky
- Dostupné v několika velikostech
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bird Jewel
Materiál dřevo
Délka 20 cm

Články odjinud