Rozveselte svého papouška tímto skvělým dřevěným bidýlkem! Vašemu ptačímu kamarádovi poskytne nejen zábavu, ale také možnost brouzdat a houpat se. Bidýlko je vyrobeno z kvalitního dřeva a má ideální velikost 30,5 cm, což z něj činí skvělý doplněk pro klec vašeho papouška. Díky tomuto bidýlku si váš papoušek užije hodiny zábavy a cvičení, zatímco vy budete mít radost z jeho šťastného švitoření. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Velikost: 30,5 cm - Ideální pro: papoušky

Koupit za 44 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte svého papouška tímto skvělým dřevěným bidýlkem! Vašemu ptačímu kamarádovi poskytne nejen zábavu, ale také možnost brouzdat a houpat se. Bidýlko je vyrobeno z kvalitního dřeva a má ideální velikost 30,5 cm, což z něj činí skvělý doplněk pro klec vašeho papouška. Díky tomuto bidýlku si váš papoušek užije hodiny zábavy a cvičení, zatímco vy budete mít radost z jeho šťastného švitoření.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Velikost: 30,5 cm
- Ideální pro: papoušky
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bird Jewel
Materiál dřevo
Délka 30.5 cm

Články odjinud