Užijte si kreativní zábavu s těmito dřevěnými bidýlkami! S jejich velikostí 35,6 cm jsou ideální pro různé hobby projekty, jako je modelování, tvoření šperků nebo drobné řemeslné práce. Díky kvalitnímu dřevu jsou bidýlka odolná a snadno se s nimi pracuje. Své nápady můžete proměnit v realitu s těmito univerzálními dřevěnými bidýlky! Hlavní parametry: - Velikost: 35,6 cm - Materiál: dřevo - Ideální pro modelování, tvoření šperků a drobné řemeslné práce

Koupit za 39 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Užijte si kreativní zábavu s těmito dřevěnými bidýlkami! S jejich velikostí 35,6 cm jsou ideální pro různé hobby projekty, jako je modelování, tvoření šperků nebo drobné řemeslné práce. Díky kvalitnímu dřevu jsou bidýlka odolná a snadno se s nimi pracuje. Své nápady můžete proměnit v realitu s těmito univerzálními dřevěnými bidýlky!

Hlavní parametry:
- Velikost: 35,6 cm
- Materiál: dřevo
- Ideální pro modelování, tvoření šperků a drobné řemeslné práce
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bird Jewel
Materiál dřevo
Délka 35.6 cm

Články odjinud