Překvapte ptáky ve vaší zahradě tímto krásným bidýlkem, které je nejen praktické, ale i stylové. Vyrobeno z kvalitního topolového dřeva, železa a křemičitého písku, tento šroubovací krmítko je skvělým doplňkem pro každého milovníka ptáků. Díky potravinářským barvivům je nejen bezpečné pro ptáky, ale i esteticky působivé. S jeho velikostí 20 cm se snadno vejde na každý balkon či do zahrady, ať už jste ve městě nebo na venkově. Umožněte ptákům vychutnat si dobrotu a zároveň ozdobte své okolí tímto... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Překvapte ptáky ve vaší zahradě tímto krásným bidýlkem, které je nejen praktické, ale i stylové. Vyrobeno z kvalitního topolového dřeva, železa a křemičitého písku, tento šroubovací krmítko je skvělým doplňkem pro každého milovníka ptáků. Díky potravinářským barvivům je nejen bezpečné pro ptáky, ale i esteticky působivé. S jeho velikostí 20 cm se snadno vejde na každý balkon či do zahrady, ať už jste ve městě nebo na venkově. Umožněte ptákům vychutnat si dobrotu a zároveň ozdobte své okolí tímto elegantním krmítkem.

Hlavní parametry:
- Materiál: topolové dřevo, železo, křemičitý písek
- Potravinářská barviva pro bezpečné použití
- Velikost: 20 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bird Jewel
Materiál dřevo
Délka 20 cm

Články odjinud