Přineste si do své zahrady kousek exotiky s tímto nádherným závěsným houpacím bidýlkem! Vyrobeno ze dřeva čajovníku a železného dárátu, tento originální kousek určitě přidá nádech elegance a pohody do vašeho venkovního prostoru. S velikostí 37 cm se snadno vejde na každý balkon či terasu a poskytne vám relaxační místo k odpočinku. Stačí se jemně zahoupávat a nechat se unášet pocitem klidu a harmonie. Užijte si letní dny naplno s tímto exotickým houpacím bidýlkem! Hlavní parametry: - Materiál: dřevo... Celý popis

Koupit za 60 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste si do své zahrady kousek exotiky s tímto nádherným závěsným houpacím bidýlkem! Vyrobeno ze dřeva čajovníku a železného dárátu, tento originální kousek určitě přidá nádech elegance a pohody do vašeho venkovního prostoru. S velikostí 37 cm se snadno vejde na každý balkon či terasu a poskytne vám relaxační místo k odpočinku. Stačí se jemně zahoupávat a nechat se unášet pocitem klidu a harmonie. Užijte si letní dny naplno s tímto exotickým houpacím bidýlkem!

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo čajovníku a železný dárát
- Velikost: 37 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bird Jewel
Materiál dřevo
Délka 37 cm

Články odjinud