Přineste si do své zahrady nebo na terasu kousek exotiky s tímto krásným závěsným houpacím bidýlkem. Vyrobeno s láskou z odolného dřeva čajovníku a železného dárátu, tento kousek určitě okouzlí každého návštěvníka. S jemnými detaily a precizním zpracováním se stane skvělým doplňkem vašeho venkovního prostoru. Stačí ho jednoduše pověsit na vhodné místo a užít si relaxační chvíle na čerstvém vzduchu. S velikostí 27 cm se hodí do různých prostor a snadno se kombinuje s ostatními dekoračními prvky.... Celý popis

Koupit za 49 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste si do své zahrady nebo na terasu kousek exotiky s tímto krásným závěsným houpacím bidýlkem. Vyrobeno s láskou z odolného dřeva čajovníku a železného dárátu, tento kousek určitě okouzlí každého návštěvníka. S jemnými detaily a precizním zpracováním se stane skvělým doplňkem vašeho venkovního prostoru. Stačí ho jednoduše pověsit na vhodné místo a užít si relaxační chvíle na čerstvém vzduchu. S velikostí 27 cm se hodí do různých prostor a snadno se kombinuje s ostatními dekoračními prvky. Užijte si klidné odpoledne ve stínu tohoto nádherného houpacího bidýlka.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo čajovníku, železný dárat
- Velikost: 27 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bird Jewel
Materiál dřevo
Délka 27 cm

Články odjinud