Lepidlo Bison Bisonite Power Adhesive 65ml je univerzální dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou pevností a zpracovatelností až 90 minut. Toto lepidlo je ideální pro lepení různých materiálů včetně kovu, keramiky, plastu, skla či PVC, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. Díky své extrémní síle a odolnosti vůči UV záření a mrazu je perfektní volbou pro různé projekty, ať už ve vaší domácnosti, dílně nebo průmyslovém prostředí. Hlavní parametry: - Dvousložkové epoxidové lepidlo - Zpracovatelnost... Celý popis

Koupit za 265 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Lepidlo Bison Bisonite Power Adhesive 65ml je univerzální dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou pevností a zpracovatelností až 90 minut. Toto lepidlo je ideální pro lepení různých materiálů včetně kovu, keramiky, plastu, skla či PVC, a to jak v interiéru, tak i v exteriéru. Díky své extrémní síle a odolnosti vůči UV záření a mrazu je perfektní volbou pro různé projekty, ať už ve vaší domácnosti, dílně nebo průmyslovém prostředí.

Hlavní parametry:
- Dvousložkové epoxidové lepidlo
- Zpracovatelnost 90 minut
- Odolné vůči vlhkosti, olejům, rozpouštědlům, kyselinám a louhům
- Vhodné pro lepení kovu, keramiky, plastu, skla, PVC atd.
- Extrémně silné a vysokopevnostní
- UV odolné a mrazuvzdorné
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Použití na dřevo
Velikost balení 65 ml
Typ lepidla
Značka Bison
Epoxidové tmely ano

Články odjinud