Bison Epoxy Průzračně čiré dvousložkové epoxidové lepidlo je skvělým pomocníkem pro rychlé, pevné a neviditelné opravy různých materiálů od keramiky a skla až po kovy a dřevo. S otevřenou dobou zpracování 5 minut a konečnou pevností 100 kg/cm2 poskytuje spolehlivé spoje, které odolávají vodě, vlhkosti, olejům, chemikáliím a teplotám od -40°C do +100°C. Toto lepidlo dokáže vyplnit spáry a trhliny a po zatvrdnutí je možné jej přetírat. Rozsah použití tohoto epoxidového lepidla je široký – lze ho... Celý popis

Koupit za 173 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bison Epoxy Průzračně čiré dvousložkové epoxidové lepidlo je skvělým pomocníkem pro rychlé, pevné a neviditelné opravy různých materiálů od keramiky a skla až po kovy a dřevo. S otevřenou dobou zpracování 5 minut a konečnou pevností 100 kg/cm2 poskytuje spolehlivé spoje, které odolávají vodě, vlhkosti, olejům, chemikáliím a teplotám od -40°C do +100°C. Toto lepidlo dokáže vyplnit spáry a trhliny a po zatvrdnutí je možné jej přetírat.

Rozsah použití tohoto epoxidového lepidla je široký – lze ho aplikovat na různé materiály včetně porcelánu, kůže, kamene, betonu či termosetů. Ideální je také pro vyplňování trhlin a spár. Výrobek není vhodný pro lepení určitých plastů jako je PP, PE, teflon nebo silikon.

Pro správné použití je třeba dbát na čistotu a suchost lepených částí a dodržovat pracovní teplotu mezi +5°C až +35°C. Lepidlo nanášejte jednostranně nebo oboustranně podle povrchu a pevně spojené části fixujte. Po použití uzavřete důkladně a skladujte v suchu a chladu.

Hlavní parametry:
- Průzračně čiré dvousložkové epoxidové lepidlo
- Otevřená doba zpracování: 5 minut
- Konečná pevnost: 100 kg/cm2
- Odolnost vůči vodě, vlhkosti, olejům, chemikáliím
- Teplotní odolnost: od -40°C do +100°C
- Plnící schopnost: dobrá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Velikost balení 24 ml
Typ lepidla
Značka Bison

Určitě si přečtěte

Články odjinud