Toto vysokopevnostní epoxidové lepidlo s kovovým zabarvením je skvělým pomocníkem pro opravy a lepení, které vyžadují odolnost vůči extrémním podmínkám. S konečnou pevností 180 kg/cm2 a schopností odolávat vysokým zátěžím, vibracím, mořské vodě, chemikáliím a dalším agresivním prostředím, je ideální pro různé kovové předměty. Jeho otevřená doba zpracování 45 minut poskytuje dostatek času na precizní práci, zatímco tepelná odolnost od -60°C do +100°C zajišťuje spolehlivost i v extrémních teplotách.... Celý popis

Koupit za 279 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toto vysokopevnostní epoxidové lepidlo s kovovým zabarvením je skvělým pomocníkem pro opravy a lepení, které vyžadují odolnost vůči extrémním podmínkám. S konečnou pevností 180 kg/cm2 a schopností odolávat vysokým zátěžím, vibracím, mořské vodě, chemikáliím a dalším agresivním prostředím, je ideální pro různé kovové předměty. Jeho otevřená doba zpracování 45 minut poskytuje dostatek času na precizní práci, zatímco tepelná odolnost od -60°C do +100°C zajišťuje spolehlivost i v extrémních teplotách. Toto lepidlo dokáže vyplnit spáry a trhliny a po zatvrdnutí je možné ho brousit, přetírat nebo vrtat.

Hlavní parametry:
- Objem balení: 24 ml
- Konečná pevnost: 180 kg/cm2
- Odolnost vůči (mořské) vodě, olejům, rozpouštědlům, kyselinám a louhům
- Tepelná odolnost: -60°C až +100°C
- Otevřená doba zpracování: 45 minut
- Vytvrzení po 24 hodinách
- Plnění spár a trhlin
- Vhodné pro kovy, dřevo, PVC, keramiku, sklo, beton, kámen, gumu a další materiály
- Není vhodné pro PP, PE, teflon a silikon
- Odolnost vůči vlhkosti: dobrá
- Odolnost vůči chemikáliím: velmi dobrá
- Přetíratelnost: dobrá
- Plnící schopnost: dobrá
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Velikost balení 24 ml
Typ lepidla
Značka Bison
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud