BISON EPOXY REPAIR Aqua 56g

75 %
Stars
(5 hodnocení)

Tato dvousložková voděodolná plastelína je skvělým řešením pro extrémní a stálé opravy, které vyžadují odolnost vůči vlhkosti a chemickým látkám. Díky své unikátní formulaci nejen lepí vlhké povrchy a pod vodou, ale také odolává deformaci a rezavění. S tepelnou odolností od -20 °C do +120 °C je ideální pro široké spektrum aplikací od lepení a tmelení po opravy trhlin a děr v různých materiálech jako je beton, dřevo, kovy a plasty. Po vytvrzení lze plastelínu obrábět, vrtat, frézovat a brousit, a... Celý popis

Koupit za 199 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato dvousložková voděodolná plastelína je skvělým řešením pro extrémní a stálé opravy, které vyžadují odolnost vůči vlhkosti a chemickým látkám. Díky své unikátní formulaci nejen lepí vlhké povrchy a pod vodou, ale také odolává deformaci a rezavění. S tepelnou odolností od -20 °C do +120 °C je ideální pro široké spektrum aplikací od lepení a tmelení po opravy trhlin a děr v různých materiálech jako je beton, dřevo, kovy a plasty. Po vytvrzení lze plastelínu obrábět, vrtat, frézovat a brousit, a dokonce ji natřít barvou.

**Hlavní parametry:**
- Dvousložková voděodolná plastelína
- Odolná vůči chemickým médiím
- Tepelná odolnost od -20 °C do +120 °C
- Lze obrábět, vrtat, frézovat a brousit
- Barva: šedá
- Rozsah použití: lepení, tmelení a vyplňování trhlin a děr v betonu, dřevě, kovech a plastech, opravy fitinků, potrubí, radiátorů, nádob na vodu, bazénů, závaží, toalet apod. vhodné i pro aplikace pod vodou. Není vhodné pro lepení materiálů jako jsou PP, PE, PTFE a silikony.
- Tip: Pro snazší použití plastelíny lze navlhčit prsty vodou.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Velikost balení 56 ml
Typ lepidla
Značka Bison
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud