Tvrdošíjný epoxidový tmel nové generace je tu pro vaše extrémní a stálé opravy! Tento vysoce kvalitní lepící tmel odolává deformaci, rezavění, chemickým látkám a extrémním teplotám od -20°C do +120°C. Navíc po vytvrzení je možné ho obrábět, vrtat, frézovat, brousit a dokonce i natřít barvou. S touto univerzální hmotou můžete lepit, tmelit a vyplňovat trhliny a díry v betonu, dřevě, kovech i plastech. **Hlavní parametry:** - Odolný vůči teplotám od -20°C do +120°C - Obrábětelný, vrtatelný, frézovatelný... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tvrdošíjný epoxidový tmel nové generace je tu pro vaše extrémní a stálé opravy! Tento vysoce kvalitní lepící tmel odolává deformaci, rezavění, chemickým látkám a extrémním teplotám od -20°C do +120°C. Navíc po vytvrzení je možné ho obrábět, vrtat, frézovat, brousit a dokonce i natřít barvou. S touto univerzální hmotou můžete lepit, tmelit a vyplňovat trhliny a díry v betonu, dřevě, kovech i plastech.

**Hlavní parametry:**
- Odolný vůči teplotám od -20°C do +120°C
- Obrábětelný, vrtatelný, frézovatelný a brousitelný
- Vhodný pro kovy, dřevo, laminát, keramiku, beton, kámen, mramor a některé plasty
- Možnost natírat po 60 minutách
- Dosáhne funkční pevnosti po 24 hodinách
- Manipulační pevnost po 7-10 minutách
- Minimální pracovní teplota +15°C
- Skladujte v suchu a chladu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Typ lepidla
Značka Bison
Epoxidové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud