BISON Epoxy Universal 24g

93 %
Stars
(8 hodnocení)

Dvousložkové epoxidové lepidlo je ideálním pomocníkem pro lepení a opravy v průmyslu, domácnosti nebo dílně. S vysokou konečnou pevností 170 kg/cm2 a manipulační pevností po 7 hodinách, toto lepidlo odolá vodě, vlhkosti, olejům, rozpouštědlům, kyselinám i louhům. S tepelnou odolností od -50°C do +80°C je spolehlivým spojovacím prvkem pro širokou škálu materiálů, včetně kovů, dřeva, skla, kamene, či gumy. Po zatvrdnutí je možné lepidlo přetírat, což usnadňuje finální úpravy. Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 280 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Dvousložkové epoxidové lepidlo je ideálním pomocníkem pro lepení a opravy v průmyslu, domácnosti nebo dílně. S vysokou konečnou pevností 170 kg/cm2 a manipulační pevností po 7 hodinách, toto lepidlo odolá vodě, vlhkosti, olejům, rozpouštědlům, kyselinám i louhům. S tepelnou odolností od -50°C do +80°C je spolehlivým spojovacím prvkem pro širokou škálu materiálů, včetně kovů, dřeva, skla, kamene, či gumy. Po zatvrdnutí je možné lepidlo přetírat, což usnadňuje finální úpravy.

Hlavní parametry:
- Vysoká konečná pevnost: 170 kg/cm2
- Otevřená doba zpracování: 90 minut
- Tepelná odolnost: -50°C až +80°C
- Manipulační pevnost po 7 hodinách
- Vytvrzení po 24 hodinách
- Vyplňuje spáry a trhliny
- Odolává vodě, vlhkosti, olejům, rozpouštědlům, kyselinám a louhům
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Použití univerzální
Velikost balení 24 ml
Typ lepidla
Značka Bison
Epoxidové tmely ano

Články odjinud