Bison Glass je speciální transparentní lepidlo, které vytvrzujete pomocí UV záření na denním světle. Toto lepidlo je ideální pro lepení skla a křišťálu, a po vytvrzení je velmi odolné vůči UV záření a teplotám od -50°C do +130°C. Díky své elasticitě zajišťuje vyrovnání vnitřních napětí a lepený spoj zůstává pevný. Je také odolné vůči olejům, ředěným kyselinám a louhům. Rozsah použití tohoto lepidla je široký - je vhodné pro lepení skla na sklo a skla na kov. Avšak není vhodné pro lepení bezpečnostního... Celý popis

Koupit za 174 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bison Glass je speciální transparentní lepidlo, které vytvrzujete pomocí UV záření na denním světle. Toto lepidlo je ideální pro lepení skla a křišťálu, a po vytvrzení je velmi odolné vůči UV záření a teplotám od -50°C do +130°C. Díky své elasticitě zajišťuje vyrovnání vnitřních napětí a lepený spoj zůstává pevný. Je také odolné vůči olejům, ředěným kyselinám a louhům.

Rozsah použití tohoto lepidla je široký - je vhodné pro lepení skla na sklo a skla na kov. Avšak není vhodné pro lepení bezpečnostního skla. Před aplikací je důležité zajistit, aby lepené části byly čisté, suché a odmaštěné. Postup je jednoduchý - nanesete lepidlo na jednu plochu, okamžitě přitlačíte k sobě a zafixujete. Poté nechte působit sluneční záření až do vytvrzení lepidla.

Toto lepidlo vytvrzuje rychlostí závislou na intenzitě denního světla. Manipulační pevnost lepeného spoje dosáhne po 5 minutách a funkční pevnost po 10 minutách od aplikace. Nepoužité lepidlo odstraňte acetonem, vytvrzené lepidlo lze odstranit pouze mechanicky. Pro optimální výsledky skladujte lepidlo v suchu, chladu a chráníte ho před účinky denního světla. Doporučuje se nepoužívat při teplotách pod +10°C.

**Hlavní parametry:**
- Vytvrzující se pomocí UV záření na denním světle
- Odolné vůči UV záření a teplotám od -50°C do +130°C
- Elastický lepený spoj vyrovnává vnitřní napětí
- Vhodné pro lepení skla na sklo a skla na kov
- Nepoužívejte pro lepení bezpečnostního skla
- Rychlá manipulační a funkční pevnost
- Doporučená skladovací teplota nad +10°C
- Bezpečnostní opatření: Dráždí kůži, oči a dýchací cesty. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Typ lepidla
silikonové tmely ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud