Bison Grizzly Montage Extreme White je extrémně silné a rychleschnoucí montážní lepidlo, které využívá unikátní ms-polymerovou technologii. Díky této inovativní technologii je lepidlo univerzální a může být použito na širokou škálu materiálů a povrchů. Jeho bílá barva a vysoká kvalita z něj dělají skvělou volbu pro lepení, fixaci a těsnění. S Bison Grizzly Montage Extreme White můžete spojovat dřevo, kámen, kovy, keramiku, sklo, PVC a mnoho dalších materiálů. Lepidlo odolává vodě, UV záření, průmyslovým... Celý popis

Koupit za 338 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bison Grizzly Montage Extreme White je extrémně silné a rychleschnoucí montážní lepidlo, které využívá unikátní ms-polymerovou technologii. Díky této inovativní technologii je lepidlo univerzální a může být použito na širokou škálu materiálů a povrchů. Jeho bílá barva a vysoká kvalita z něj dělají skvělou volbu pro lepení, fixaci a těsnění.

S Bison Grizzly Montage Extreme White můžete spojovat dřevo, kámen, kovy, keramiku, sklo, PVC a mnoho dalších materiálů. Lepidlo odolává vodě, UV záření, průmyslovým médiím a teplotám od -40°C do +100°C. Má vynikající manipulační pevnost a přilnavost a plnou funkčnost dosahuje během krátké doby.

S tímto lepidlem můžete pracovat v rozmezí teplot od +5°C do +40°C a jeho odolnost vůči vlhkosti, vodě a chemikáliím je velmi dobrá. Díky dobré pružnosti a plnící schopnosti zajistí spolehlivé spoje a vynikající výsledky. Lepidlo je přetíratelné akrylátovými a alkydovými barvami, což je ideální pro dokončovací práce.

Návod k použití je jednoduchý a efektivní. Lepené plochy musí být suché a odprášené, lepidlo naneste jednostranně a přitlačte k sobě. U těžkých materiálů zafixujte spoj a počkejte, než dosáhne plné pevnosti. Lepidlo lze korigovat a odstranit mokrým hadrem, pokud se ještě neztvrdlo. Uchovávejte ho v suchu a chladu, aby nedošlo k zamrznutí.

Hlavní parametry:
- Rychleschnoucí
- Manipulační pevnost a přilnavost: 600 kg/m2 (za 10 sec)
- Plná funkčnost: 35 kg/cm2 (za 6 hodin)
- Maximální teplotní odolnost: od -40°C do +100°C
- Odolnost vůči vodě, průmyslovým médiím a UV záření
- Pracovní teplota: od +5°C do +40°C
- Odolnost vůči vlhkosti: velmi dobrá
- Odolnost vůči vodě: dobrá
- Odolnost vůči UV záření: velmi dobrá
- Odolnost vůči chemikáliím: dobrá
- Přetíratelnost: přetíratelné akrylátovými a alkydovými barvami
- Pružnost: dobrá
- Plnící schopnost: velmi dobrá
- Vydatnost: 5 - 8 m2/kg
- Barva: bílá
- Není vhodné na: PE, PP, PTFE a bitumen
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Barva bílé
Značka Bison
univerzální lepidla ano
Montážní pěny ano

Články odjinud