S voděodolným a teplotám odolným lepidlem pro tvrdé plasty už žádný spoj nezůstane nedolépený! Toto silné lepidlo vytváří trvanlivý spoj díky tzv. studenému svařování, který snese teploty až do +100°C. Ideální pro lepení moderních domácích syntetických materiálů jako je ABS, tuhé PVC, polykarbonát - Lexan® nebo akrylátové sklo - Perspex®, Plexisklo®. S tímto lepidlem můžete opravit telefon, plastové trubky, vařiče nebo dokonce i světla na autě. Stačí nanést lepidlo na jednu plochu, přitisknout k... Celý popis

Koupit za 188 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S voděodolným a teplotám odolným lepidlem pro tvrdé plasty už žádný spoj nezůstane nedolépený! Toto silné lepidlo vytváří trvanlivý spoj díky tzv. studenému svařování, který snese teploty až do +100°C. Ideální pro lepení moderních domácích syntetických materiálů jako je ABS, tuhé PVC, polykarbonát - Lexan® nebo akrylátové sklo - Perspex®, Plexisklo®. S tímto lepidlem můžete opravit telefon, plastové trubky, vařiče nebo dokonce i světla na autě. Stačí nanést lepidlo na jednu plochu, přitisknout k sobě a fixovat několik sekund. A je hotovo!

Hlavní parametry:
- Transparentní, voděodolné lepidlo pro tvrdé plasty
- Spoje tvořené tzv. studeným svařením
- Odolné teplotám až do +100°C
- Vhodné pro lepení ABS, tuhého PVC, polykarbonátu, akrylátového skla
- Není vhodné pro PE, PP a teflon
- Používat při teplotách nad +5°C
- Skladovat na suchém a chladném místě
- Minimální skladovatelnost 24 měsíců
- Udržovat mimo dosah dětí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Velikost balení 25 ml
Typ lepidla
Značka Bison
lepidla na plast ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud