BISON Strong & Safe 7 ml

0 %
Stars
(0 hodnocení)

BISON GRIZZLY MONTAGE POWER je revoluční konstrukční lepidlo, které vám umožní pevně a trvale přilepit předměty na svislé stěny nebo stropy z jakéhokoliv materiálu. S touto novou generací lepidla už nebudete potřebovat hřebíky nebo hmoždinky, protože po přitlačení předmětu drží pevně a bez nutnosti další fixace. Počáteční přilnavost je natolik silná, že dosahuje až 4,0 kg/dm2 za pouhých 10 sekund. Po vytvrzení pak spoj dosahuje neuvěřitelné konečné pevnosti 2000 kg/dm2 během 6 hodin. Hustota lepidla... Celý popis

Koupit za 142 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

BISON GRIZZLY MONTAGE POWER je revoluční konstrukční lepidlo, které vám umožní pevně a trvale přilepit předměty na svislé stěny nebo stropy z jakéhokoliv materiálu. S touto novou generací lepidla už nebudete potřebovat hřebíky nebo hmoždinky, protože po přitlačení předmětu drží pevně a bez nutnosti další fixace. Počáteční přilnavost je natolik silná, že dosahuje až 4,0 kg/dm2 za pouhých 10 sekund. Po vytvrzení pak spoj dosahuje neuvěřitelné konečné pevnosti 2000 kg/dm2 během 6 hodin.

Hustota lepidla je optimální, což znamená, že se nemusíte obávat zašpinění – je podobná pastě a navíc je bez zápachu a nebezpečných výparů. Toto lepidlo je skvělou volbou pro přilepení různých materiálů od dřeva, kamene, kovů až po sklo a syntetické materiály na různé druhy povrchů. Grizzly Montage Power je ideální pro savé a porézní podklady a dokáže odolat extrémním teplotám od -40°C do 80°C.

Hlavní parametry:
- Počáteční přilnavost: 4,0 kg/dm2 za 10 s
- Konečná pevnost spoje: 2000 kg/dm2 za 6 hodin
- Bez zápachu a nebezpečných výparů
- Odolné vůči teplotám od -40°C do 80°C
- Vhodné pro různé materiály a povrchy, včetně dřeva, kamene, kovů, skla a syntetických materiálů
- Ideální pro savé a porézní podklady
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Značka Bison
lepidla na kov ano
univerzální lepidla ano

Články odjinud