Lepidlo na textil Bison 25ml je skvělým pomocníkem pro lepení různých druhů textilií z přírodních materiálů. Díky své univerzálnosti dokáže spojit bavlnu, jutu, plst, lněnou tkaninu a kokosová vlákna jak mezi sebou, tak i s dřevem, papírem a dalšími materiály. Toto lepidlo je ideální pro různé textilní aplikace, opravy oděvů, stanů, matrací, plážových lehátek, závěsů, slunečníků, krabic, tašek, čalounění židlí a sedaček. Navíc ho lze prát (+90°C), sušit a žehlit, aniž by ztratilo svou pevnost. Po... Celý popis

Koupit za 109 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Lepidlo na textil Bison 25ml je skvělým pomocníkem pro lepení různých druhů textilií z přírodních materiálů. Díky své univerzálnosti dokáže spojit bavlnu, jutu, plst, lněnou tkaninu a kokosová vlákna jak mezi sebou, tak i s dřevem, papírem a dalšími materiály. Toto lepidlo je ideální pro různé textilní aplikace, opravy oděvů, stanů, matrací, plážových lehátek, závěsů, slunečníků, krabic, tašek, čalounění židlí a sedaček. Navíc ho lze prát (+90°C), sušit a žehlit, aniž by ztratilo svou pevnost. Po zaschnutí je transparentní, což zajišťuje estetický vzhled spojených materiálů. Výborná volba pro všechny kutily, kteří chtějí mít vždy po ruce spolehlivé lepidlo na textil.

Aplikace lepidla je snadná - stačí nanést tenkou a rovnoměrnou vrstvu na oba čisté a suché povrchy a počkat 1-2 minuty, než je přitisknete k sobě. Lepidlo zaschne během 30 minut a dosáhne maximální pevnosti po 24 hodinách. Před použitím na citlivé materiály doporučujeme provést testovací lepení. Případné skvrny je třeba okamžitě odstranit vodou. Je třeba mít na paměti, že lepidlo není vhodné na imitaci kůže a tenké textilie, protože může zanechat skvrny.

**Hlavní parametry:**
- Objem: 25 ml
- Vhodné pro: textilie z přírodních materiálů
- Praní: možné (+90°C)
- Transparentní po zaschnutí
- Aplikace: snadná a rychlá
- Doba zaschnutí: 30 minut
- Maximální pevnost: dosažena po 24 hodinách
- Upozornění: způsobuje těžké poleptání kůže a poškození očí, vysoce toxické pro vodní organismy
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Použití na textil
Velikost balení 25 ml
Typ lepidla
Barva transparentní
Značka Bison

Články odjinud