S lepidlem určeným především k opravám výrobků z měkčeného PVC budete mít rychlé a efektivní řešení pro drobné opravy doma i venku. Toto univerzální lepidlo kombinuje kontaktní polyuretanové lepidlo s transparentní fólií z měkčeného PVC, což umožňuje lepit a opravovat i pod vodou. S odolností v rozmezí teplot od -15°C do +70°C se můžete spolehnout, že vaše opravy budou držet i za extrémních podmínek. Hledáte-li lepidlo pro měkké PVC nebo vinyl, tento produkt je ideální pro nafukovací lodě, postele,... Celý popis

Koupit za 95 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S lepidlem určeným především k opravám výrobků z měkčeného PVC budete mít rychlé a efektivní řešení pro drobné opravy doma i venku. Toto univerzální lepidlo kombinuje kontaktní polyuretanové lepidlo s transparentní fólií z měkčeného PVC, což umožňuje lepit a opravovat i pod vodou. S odolností v rozmezí teplot od -15°C do +70°C se můžete spolehnout, že vaše opravy budou držet i za extrémních podmínek.

Hledáte-li lepidlo pro měkké PVC nebo vinyl, tento produkt je ideální pro nafukovací lodě, postele, bazénky, pláště do deště z PVC, stanovou tkaninu či závěsy do koupelen. Rovněž se skvěle hodí pro lepení umělé kůže Skai® na čalounění sedadel, zastřešení, vinylovou obuv či opasky.

Návod k použití je jednoduchý: odmastěte, očistěte a osušte lepený povrch. Připravte fólii do tvaru o něco většího než je dírka či trhlina, naneste lepidlo, nechte zaschnout a pevně spojte. Pro nafukovací předměty čekejte minimálně 6 hodin, než je opět napustíte, zatímco pro lepení pod vodou připravte záplatu, nasaďte a nechte minimálně 12 hodin bez zátěže.

S tímto lepidlem můžete být klidní, že vaše opravy budou držet a vydržet. A nezapomeňte, že skladovatelnost je až 24 měsíců, takže si ho můžete nechat po ruce pro případ nouze.

Hlavní parametry:
- Univerzální lepidlo pro měkké PVC a vinyl
- Odolnost v rozmezí teplot od -15°C do +70°C
- Možnost lepení a oprav pod vodou
- Snadná aplikace díky kombinaci lepidla a transparentní fólie
- Vhodné pro opravy nafukovacích předmětů, čalounění sedadel, zastřešení a další
- Skladovatelnost až 24 měsíců
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Bison
Velikost balení 25 ml
Typ lepidla
Značka Bison
lepidla na plast ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud