BKP POLYKAR Dřevo 500g

100 %
Stars
(3 hodnocení)

Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky je ideální volbou pro tmelení masivního dřeva, dřevotřísek, laťovek a všech výrobků ze dřeva. Tento pružný a objemově stálý tmel je odolný a snadno brousitelný, což umožňuje snadnou úpravu povrchu dřeva. Můžete ho pigmentovat před aplikací i po vytvrzení, což vám dává široké možnosti designu. Tento tmel je vhodný pro různé aplikace, ale není určen pro použití na hračkách, dětském nábytku ani místech, která přicházejí do kontaktu s potravinami nebo... Celý popis

Koupit za 319 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky je ideální volbou pro tmelení masivního dřeva, dřevotřísek, laťovek a všech výrobků ze dřeva. Tento pružný a objemově stálý tmel je odolný a snadno brousitelný, což umožňuje snadnou úpravu povrchu dřeva. Můžete ho pigmentovat před aplikací i po vytvrzení, což vám dává široké možnosti designu.

Tento tmel je vhodný pro různé aplikace, ale není určen pro použití na hračkách, dětském nábytku ani místech, která přicházejí do kontaktu s potravinami nebo pitnou vodou. Obsah VOC je 50 g/l, což splňuje požadavky Směrnice Evropské unie (2004/42/ES) pro obsah těkavých látek.

Při aplikaci je důležité připravit povrch dřeva odstraněním vlhkosti, prachu a starých nátěrů a zdrsněním brusným papírem. Tmel se nanáší stěrkou a doporučuje se aplikovat ve více vrstvách s krátkou pauzou mezi nimi. Tužení tmelu se provádí s tvrdidlem v určeném poměru, který závisí na teplotě prostředí.

Po tužení je tmel brousitelný a připravený k dalšímu nátěru. Moření je možné provést běžnými mořidly a na tmel lze aplikovat různé nátěrové systémy. Po skončení práce je důležité očistit nástroje ředidlem vhodným pro tento typ tmelu.

Skladování tohoto tmelu vyžaduje teplotu mezi +5 až +25°C, chráněné před přímým slunečním zářením. Tmel je balen v 0,5 kg balení a má světle hnědou transparentní barvu. Tento český výrobek splňuje všechny potřebné bezpečnostní standardy.

**Hlavní parametry:**
- Obsah VOC: 50 g/l
- Aplikace: stěrkou, v několika vrstvách
- Tužení: s tvrdidlem v poměru 100:2
- Doba zpracovatelnosti: do 6 minut při 23°C
- Broušení: za 30 minut při 23°C
- Skladování: +5 až +25°C, chráněné před slunečním zářením
- Balení: 0,5 kg
- Barva: světle hnědá transparentní
- Vyrobeno v ČR

Tento speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky je skvělou volbou pro všechny vaše dřevěné projekty, poskytující spolehlivost a kvalitu, kterou potřebujete.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce BKP
Použití na dřevo
Typ tmely
Barva hnědé světle

Články odjinud