Tmel odolávající až +1500°C, který izoluje, utěsňuje a přilne ke kovu, kamenu, cihlám i betonu. Po vytvrzení se stane velmi tvrdým a získá tmavě šedou barvu při zahřátí na 250 °C. Tento výrobek je čistitelný vodou a ideální pro přírodní kameny. Použití silikonu není vhodné pro pohyblivé spoje a není vodotěsný v nezahřátém stavu. Vyhněte se natírání barvami nebo laky a nepoužívejte při teplotách pod +5°C. Hlavní parametry: - Odolnost až +1500°C - Izoluje a utěsňuje - Přilnavost ke kovu, kamenu,... Celý popis

Koupit za 316 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tmel odolávající až +1500°C, který izoluje, utěsňuje a přilne ke kovu, kamenu, cihlám i betonu. Po vytvrzení se stane velmi tvrdým a získá tmavě šedou barvu při zahřátí na 250 °C. Tento výrobek je čistitelný vodou a ideální pro přírodní kameny. Použití silikonu není vhodné pro pohyblivé spoje a není vodotěsný v nezahřátém stavu. Vyhněte se natírání barvami nebo laky a nepoužívejte při teplotách pod +5°C.

Hlavní parametry:
- Odolnost až +1500°C
- Izoluje a utěsňuje
- Přilnavost ke kovu, kamenu, cihlám a betonu
- Čistitelný vodou
- Tmavě šedý a velmi tvrdý po zahřátí na 250 °C
- Není vhodný pro pohyblivé spoje
- Není vodotěsný v nezahřátém stavu
- Nepoužívejte při teplotách pod +5°C
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Penosil
silikonové tmely ano

Články odjinud