Bruska úhlová Black+Decker BEG110-QS s průměrem kotouče 115 mm a příkonem 750 W je spolehlivým partnerem pro vaše řemeslné práce. Díky úzkému tělu nabízí vylepšenou ergonomii a plynulý rozběh, který eliminuje trhání při spuštění a zvyšuje ovladatelnost. S nastavitelnou boční rukojetí a ochranným krytem kotouče s rychloupínáním zaručuje bezpečnost a pohodlí při práci. S funkcemi jako aretace vřetena pro snadnou výměnu kotouče, beznapěťová blokace spínače a těsnění proti prachu je tato bruska skvělou... Celý popis
Koupit za 660 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
92 %
Black & Decker BEG110 Úhlová bruska (115mm/750W)
Doprava:
zdarma
Skladem
815 Kč
Koupit za 815 Kč
96 %
Black & Decker BEG110
Doprava:
zdarma
Skladem
899 Kč
Koupit za 899 Kč
97 %
BLACK+DECKER Nářadí - Úhlová bruska 115 mm, 750 W BEG110-QS
Doprava:
zdarma
Skladem
659 Kč
Koupit za 659 Kč
95 %
Black&Decker BEG110 Úhlová bruska 750W 115mm BEG110
Doprava:
zdarma
Skladem
660 Kč
Koupit za 660 Kč
89 %
Black+Decker Úhlová bruska BEG110, 750 W, 12000 ot./min., 1,7 kg BEG110-QS
Doprava:
zdarma
Skladem
890 Kč
Koupit za 890 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Bruska úhlová Black+Decker BEG110-QS s průměrem kotouče 115 mm a příkonem 750 W je spolehlivým partnerem pro vaše řemeslné práce. Díky úzkému tělu nabízí vylepšenou ergonomii a plynulý rozběh, který eliminuje trhání při spuštění a zvyšuje ovladatelnost. S nastavitelnou boční rukojetí a ochranným krytem kotouče s rychloupínáním zaručuje bezpečnost a pohodlí při práci.
S funkcemi jako aretace vřetena pro snadnou výměnu kotouče, beznapěťová blokace spínače a těsnění proti prachu je tato bruska skvělou volbou pro náročné uživatele. Robustní konstrukce s jednodílným tělem zvyšuje odolnost a umožňuje precizní práci i v obtížně přístupných místech. S Black+Decker BEG110-QS můžete počítat s dlouhou životností a spolehlivým výkonem.
Hlavní parametry:
- Průměr kotouče: 115 mm
- Aretace vřetena: ANO
- Napájecí napětí: 230 V
- Závit vřetena: M14
- Příkon brusky: 750 W
- Otáčky bez zatížení: 12 000 ot. / min.
- Délka kabelu: 2 m
- Hmotnost: 1,7 kg
S funkcemi jako aretace vřetena pro snadnou výměnu kotouče, beznapěťová blokace spínače a těsnění proti prachu je tato bruska skvělou volbou pro náročné uživatele. Robustní konstrukce s jednodílným tělem zvyšuje odolnost a umožňuje precizní práci i v obtížně přístupných místech. S Black+Decker BEG110-QS můžete počítat s dlouhou životností a spolehlivým výkonem.
Hlavní parametry:
- Průměr kotouče: 115 mm
- Aretace vřetena: ANO
- Napájecí napětí: 230 V
- Závit vřetena: M14
- Příkon brusky: 750 W
- Otáčky bez zatížení: 12 000 ot. / min.
- Délka kabelu: 2 m
- Hmotnost: 1,7 kg
Parametry
| Příkon | 750 W |
| Max. průměr kotouče | 115 mm |
| Otáčky | 12000 ot/min |
| Hmotnost | 1.7 kg |
| Výrobce | Black & Decker |
| Typ brusky | úhlové |
| Výkon | 750 W |
| Přídavná rukojeť | ano |
| Oblast použití | hobby |
| Pohon | elektrické |
| Určení | na beton |
| Jednoruční | ano |
| Odsávání prachu | ano |
| Bez aku | ano |
| Antivibrační rukojeť | ano |
| Regulace otáček | ano |
| Dvouruční | ano |
| Síla broušení | pro obecnou přípravu povrchu |
| Mobilita | lehké |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| Způsob uchycení | závitové upnutí |
| úhlové brusky | ano |
| brusky na kov | ano |
| brusky na kovové trubky | ano |
| brusky na kovové profily | ano |
| brusky na kovové plechy | ano |
| brusky na kovové součástky | ano |
| brusky na kovové konstrukce | ano |