S touhle výkonnou okružní pilou s motorem 1250W toho zvládnete opravdu hodně. S hloubkou řezu až 66 mm a možností nastavení úhlu a výšky řezu bude práce rychlá a přesná. Laserový paprsek vám pomůže udržet řezy přesné a adaptér pro odsávání prachu zase čisté prostředí. S hliníkovým krytem a bezpečnostními funkcemi je používání pily bezpečné a pohodlné. Tato pila je skvělým pomocníkem pro vaše řezání, ať už jste amatér nebo profesionál. Hlavní parametry: - Příkon: 1250 W - Napájecí napětí: 230 V... Celý popis
Koupit za 1 690 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Black & Decker CS1250L
Doprava:
zdarma
Skladem
1 579 Kč
Koupit za 1 579 Kč
99 %
Black & Decker CS1250LA
Doprava:
zdarma
Skladem
1 690 Kč
Koupit za 1 690 Kč
96 %
BLACK+DECKER Nářadí - Kotoučová pila 1250 W, s laserem CS1250L-QS
Doprava:
zdarma
Skladem
1 508 Kč
Koupit za 1 508 Kč
89 %
Black&Decker CS1250L-QS
Doprava:
zdarma
Skladem
2 091 Kč
Koupit za 2 091 Kč
97 %
BLACK&DECKER CS1250L kotoučová pila 180mm 1250W s laserem
Doprava:
zdarma
Skladem
1 790 Kč
Koupit za 1 790 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S touhle výkonnou okružní pilou s motorem 1250W toho zvládnete opravdu hodně. S hloubkou řezu až 66 mm a možností nastavení úhlu a výšky řezu bude práce rychlá a přesná. Laserový paprsek vám pomůže udržet řezy přesné a adaptér pro odsávání prachu zase čisté prostředí. S hliníkovým krytem a bezpečnostními funkcemi je používání pily bezpečné a pohodlné. Tato pila je skvělým pomocníkem pro vaše řezání, ať už jste amatér nebo profesionál.
Hlavní parametry:
- Příkon: 1250 W
- Napájecí napětí: 230 V
- Max. hloubka řezu (90°): 66 mm
- Max. hloubka řezu (45°): 50 mm
- Otáčky naprázdno: 5.300 ot/min
- Průměr kotouče: 190 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 16 mm
- Hmotnost: 3.2 kg
- Délka kabelu: 2 m
- TCT kotouč: ano
- Paralelní vodítko: ano
- Laser: ano
- Měkká rukojeť: ne
- Připojení na vysavač: ano
Hlavní parametry:
- Příkon: 1250 W
- Napájecí napětí: 230 V
- Max. hloubka řezu (90°): 66 mm
- Max. hloubka řezu (45°): 50 mm
- Otáčky naprázdno: 5.300 ot/min
- Průměr kotouče: 190 mm
- Vnitřní průměr kotouče: 16 mm
- Hmotnost: 3.2 kg
- Délka kabelu: 2 m
- TCT kotouč: ano
- Paralelní vodítko: ano
- Laser: ano
- Měkká rukojeť: ne
- Připojení na vysavač: ano
Parametry
| Výrobce | Black & Decker |
| Typ pohonu | elektrické |
| Vnitřní průměr kotouče | 170 mm |
| Volnoběžné otáčky | 5300 ot/min |
| Camouflage | ano |
| Typ pily | okružní |
| Pily s nastavitelným sklonem řezu | ano |
| Pily s bezpečnostními funkcemi | ano |
| Hmotnost | 3.4 kg |
| Ruční | ano |
| Mobilita | lehké ruční |
| Hlavní použití | na dřevo |
| Intenzita použití | pro pravidelné domácí použití |
| Odsávací otvor | ano |
| Vnější průměr kotouče | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu (45°) | 50 mm |
| Průměr kotouče | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu (90°) | 66 mm |
| Rozsah náklonu | 0 - 45° |
| Kompatibilita s vodící lištou | kompatibilní s vodící lištou |