Tento multifunkční řezač je ideální pro běžné provádění rovných, příčných i pokosových řezů díky možnosti prořezu až 55 mm. S výkonným motorem poskytuje maximální výkon pro precizní práci. Díky možnosti nastavení hloubky řezu a pokosu lze snadno optimalizovat nastavení podle síly obrobku a úhlu řezu až do 45 °. Laserový ukazatel směru řezu zajišťuje precizní vedení a snadnou manipulaci s nástrojem. Pro udržení pracovního prostoru v čistotě je možné připojit vysavač k zachytávání prachových nečistot.... Celý popis
Koupit za 1 655 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
89 %
Black & Decker CS1250LA
Doprava:
zdarma
Skladem
2 454 Kč
Koupit za 2 454 Kč
95 %
Black&Decker CS1250LA Kotoučová pila 1250W + 2x kotouč
Doprava:
zdarma
Skladem
1 950 Kč
Koupit za 1 950 Kč
96 %
Black&Decker CS1250LA
Doprava:
zdarma
Skladem
1 655 Kč
Koupit za 1 655 Kč
96 %
BLACK+DECKER Kotoučová pila 1250W s laserem CS1250LA
Doprava:
zdarma
Skladem
1 655 Kč
Koupit za 1 655 Kč
Black & Decker CS1250LA
Doprava:
zdarma
Skladem
1 699 Kč
Koupit za 1 699 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Tento multifunkční řezač je ideální pro běžné provádění rovných, příčných i pokosových řezů díky možnosti prořezu až 55 mm. S výkonným motorem poskytuje maximální výkon pro precizní práci. Díky možnosti nastavení hloubky řezu a pokosu lze snadno optimalizovat nastavení podle síly obrobku a úhlu řezu až do 45 °. Laserový ukazatel směru řezu zajišťuje precizní vedení a snadnou manipulaci s nástrojem. Pro udržení pracovního prostoru v čistotě je možné připojit vysavač k zachytávání prachových nečistot. Přídavná rukojeť zvyšuje pohodlí při práci a zajišťuje lepší manipulaci s nástrojem. Aretace vřetene umožňuje snadnou výměnu kotouče. V balení naleznete 2x 170 mm TCT kotouč pro okamžité použití.
Hlavní parametry:
- Prořez až 55 mm
- Výkonný motor
- Nastavení hloubky řezu a pokosu
- Možnost řezu pod úhlem až 45 °
- Laserový ukazatel směru řezu
- Možnost připojení vysavače k zachytávání prachu
- Přídavná rukojeť pro lepší manipulaci
- Aretace vřetene pro snadnou výměnu kotouče
- 2x 170 mm TCT kotouč v balení
Hlavní parametry:
- Prořez až 55 mm
- Výkonný motor
- Nastavení hloubky řezu a pokosu
- Možnost řezu pod úhlem až 45 °
- Laserový ukazatel směru řezu
- Možnost připojení vysavače k zachytávání prachu
- Přídavná rukojeť pro lepší manipulaci
- Aretace vřetene pro snadnou výměnu kotouče
- 2x 170 mm TCT kotouč v balení
Parametry
| Výrobce | Black & Decker |
| Typ pohonu | elektrické |
| Typ pily | okružní |
| Vnitřní průměr kotouče | 190 mm |
| Výkon | 1250 W |
| Volnoběžné otáčky | 5300 ot/min |
| Pily s nastavitelným sklonem řezu | ano |
| Pily s výkonným motorem pro těžké materiály | ano |
| Pily s bezpečnostními funkcemi | ano |
| Hmotnost | 3.2 kg |
| Ruční | ano |
| Mobilita | lehké ruční |
| Hlavní použití | na dřevo |
| Intenzita použití | pro pravidelné domácí použití |
| Odsávací otvor | ano |
| Výměna kotouče bez nářadí | ano |
| Vnější průměr kotouče | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu (45°) | 50 mm |
| Průměr kotouče | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu (90°) | 66 mm |
| Rozsah náklonu | -45 - 45° |
| Kompatibilita s vodící lištou | kompatibilní s vodící lištou |