Pásová bruska Black and Decker s výkonem 350W je skvělým pomocníkem pro různé úkoly jako broušení, tvarování, pilování, ostření nebo odstraňování rzi. Díky nastavitelným otáčkám poskytuje optimální ovladatelnost a vynikající kvalitu povrchu při práci s dřevem, kovem, keramikou, zdivem, sádrokartonem nebo plasty. Cyklónová separace prachu zajišťuje čisté pracovní prostředí, zatímco motor s výkonem 350W urychluje práci odstraňováním materiálu. Úzké rameno umožňuje rychlý odběr materiálu i v úzkých... Celý popis
Koupit za 1 104 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Black & Decker KA900E
Doprava:
zdarma
Skladem
1 104 Kč
Koupit za 1 104 Kč
79 %
Black & Decker KA900E
Doprava:
zdarma
Skladem
1 227 Kč
Koupit za 1 227 Kč
89 %
Bruska pásová Black & Decker KA900E
Doprava:
zdarma
Skladem
1 361 Kč
Koupit za 1 361 Kč
96 %
Black&Decker KA900E Pásová pilníková bruska 350W KA900E
Doprava:
zdarma
Skladem
1 104 Kč
Koupit za 1 104 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Pásová bruska Black and Decker s výkonem 350W je skvělým pomocníkem pro různé úkoly jako broušení, tvarování, pilování, ostření nebo odstraňování rzi. Díky nastavitelným otáčkám poskytuje optimální ovladatelnost a vynikající kvalitu povrchu při práci s dřevem, kovem, keramikou, zdivem, sádrokartonem nebo plasty. Cyklónová separace prachu zajišťuje čisté pracovní prostředí, zatímco motor s výkonem 350W urychluje práci odstraňováním materiálu. Úzké rameno umožňuje rychlý odběr materiálu i v úzkých prostorech, zatímco poloha pásu ovládaná šroubem zabraňuje sklouznutí pásu z válečků během práce.
Obsah balení:
- Pásová bruska Black and Decker s šířkou pásu 13 mm
- Přímé rameno 13 mm
- 3 brusné pásy
Hlavní parametry:
- Výkon: 350 W
- Napájení: 230 V
- Nastavitelné otáčky
- Otáčky naprázdno: 900-1600 m/min
- Šířka pásu: 13 mm
- Rozměry pásu: 451 x 13 mm
- Seřizování pásu: Ručně
- Odsávání prachu: Cyklónové
- Velikost brusného papíru: 451 x 13 mm
- Délka napájecího kabelu: 3 m
- Měkký spouštěcí spínač: Ne
- Měkká rukojeť: Ne
- Kufřík: Ne
- Zajištovací spínač: Ano
- Otáčky naprázdno: 900 - 1400 ot./min
Obsah balení:
- Pásová bruska Black and Decker s šířkou pásu 13 mm
- Přímé rameno 13 mm
- 3 brusné pásy
Hlavní parametry:
- Výkon: 350 W
- Napájení: 230 V
- Nastavitelné otáčky
- Otáčky naprázdno: 900-1600 m/min
- Šířka pásu: 13 mm
- Rozměry pásu: 451 x 13 mm
- Seřizování pásu: Ručně
- Odsávání prachu: Cyklónové
- Velikost brusného papíru: 451 x 13 mm
- Délka napájecího kabelu: 3 m
- Měkký spouštěcí spínač: Ne
- Měkká rukojeť: Ne
- Kufřík: Ne
- Zajištovací spínač: Ano
- Otáčky naprázdno: 900 - 1400 ot./min
Parametry
| Příkon | 350 W |
| Hmotnost | 4.2 kg |
| Výrobce | Black & Decker |
| Typ brusky | pásové |
| Výkon | 350 W |
| Odsávání prachu | ano |
| Oblast použití | hobby |
| Pohon | elektrické |
| Regulace otáček | ano |
| Na sádrokarton | ano |
| Otáčky | 1600 ot/min |
| Antivibrační rukojeť | ano |
| Bez aku | ano |
| Suchý zip | ano |
| Síla broušení | pro obecnou přípravu povrchu |
| Mobilita | pro mobilní úlohy |
| Způsob uchycení | napínací mechanismus |
| Komfort při práci | s nízkými vibracemi a hlučností |
| pásové brusky | ano |
| brusky na dřevo | ano |
| brusky na kov | ano |
| brusky na keramiku | ano |