S elektrickou sekačkou Black+Decker LM2000 můžete snadno dosáhnout perfektně upraveného trávníku bez zbytečné námahy. S výkonem 2000 W je ideální pro větší zahrady a díky širokému záběru 48 cm ušetříte čas strávený sečením. Tato sekačka nabízí možnost sběru do 50litrového koše, mulčování pro přirozené hnojení trávníku nebo bočního odvodu posečené trávy. Centrální nastavení výšky vám umožní jednoduše nastavit ideální výšku sečení v rozmezí 20-70 mm. Po práci lze sekačku snadno složit a uskladnit... Celý popis
Koupit za 5 046 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
96 %
Black & Decker elektrika sekačka s nastavením výšky sečení, mulčovací funkce 2 000 W šířka sekání 48 cm
Doprava:
zdarma
Skladem
6 809 Kč
Koupit za 6 809 Kč
97 %
BLACK+DECKER Zahradní technika - Elektrická sekačka na trávu 2000 W, záběr 48 cm LM2000-QS
Doprava:
zdarma
Skladem
5 046 Kč
Koupit za 5 046 Kč
85 %
Black+Decker Sekačka na trávu LM2000 (oranžová/černá, 2000 W, funkce 3 v 1)
Doprava:
zdarma
Skladem
5 611 Kč
Koupit za 5 611 Kč
94 %
BLACK&DECKER LM2000 Elektrická rotační kolová sekačka 2000W
Doprava:
zdarma
Skladem
6 159 Kč
Koupit za 6 159 Kč
94 %
Black&Decker LM2000 Elektrická rotační kolová sekačka 2000W LM2000
Doprava:
zdarma
Skladem
5 046 Kč
Koupit za 5 046 Kč
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
S elektrickou sekačkou Black+Decker LM2000 můžete snadno dosáhnout perfektně upraveného trávníku bez zbytečné námahy. S výkonem 2000 W je ideální pro větší zahrady a díky širokému záběru 48 cm ušetříte čas strávený sečením. Tato sekačka nabízí možnost sběru do 50litrového koše, mulčování pro přirozené hnojení trávníku nebo bočního odvodu posečené trávy. Centrální nastavení výšky vám umožní jednoduše nastavit ideální výšku sečení v rozmezí 20-70 mm. Po práci lze sekačku snadno složit a uskladnit díky sklopné rukojeti a velkým robustním kolům. Díky systému EdgeMax můžete sekat trávu až k samému okraji trávníku, což ušetří čas a úsilí při údržbě zahrady.
Hlavní parametry:
- Výkon: 2000 W
- Šířka záběru: 48 cm
- Objem sběrného koše: 50 l
- Nastavení výšky sečení: 20-70 mm
- Systém 3v1: sběr, mulčování, boční odvod
- Systém EdgeMax pro sečení až k okraji trávníku
- Sklopná rukojeť a velká kola pro snadné skladování a přepravu
- Součástí balení: sběrný koš, žací nůž
Hlavní parametry:
- Výkon: 2000 W
- Šířka záběru: 48 cm
- Objem sběrného koše: 50 l
- Nastavení výšky sečení: 20-70 mm
- Systém 3v1: sběr, mulčování, boční odvod
- Systém EdgeMax pro sečení až k okraji trávníku
- Sklopná rukojeť a velká kola pro snadné skladování a přepravu
- Součástí balení: sběrný koš, žací nůž
Parametry
| Výrobce | Black & Decker |
| Výkon | 2000 W |
| Šířka záběru | 48 cm |
| Elektrické startování | ano |
| Skelet | plast |
| Pojezd | bez pojezdu |
| Sběrný koš | ano |
| Mulčování | ano |
| Typ pohonu | elektrické |
| Typ sečení | rotační |
| Objem koše | 50 l |
| Velikost sečené plochy | 800 m2 |
| Příkon | 2000 W |
| Boční výhoz | ano |
| Zadní výhoz | ano |
| Centrální nastavení výšky sečení | ano |
| Motor | s elektromotorem |
| Max. výška sečení | 100 mm |
| Materiál koše | s plastovým košem |
| Hlučnost | 96 dB |
| Sklopná rukojeť | ano |
| sekačky pro větší zahrady | ano |
| Ukazatel plnosti | ano |
| Hmotnost | 25.46 kg |
| Pro střední trávníky | ano |
| Sekačky s mulčováním | ano |
| sekačky s bočním výhozem | ano |
| Sekačky s velkou kapacitou sběrného koše | ano |
| Sekačky s nastavitelnou výškou sečení | ano |
| domácí sekačky | ano |