Krbová kamna Blist MILANO E (BRM E) s výměníkem v krémové barvě spojují eleganci a vysokou kvalitu. Vyrobena z ocelového plechu, tyto kamna vynikají svou odolností a dlouhou životností. Díky své konstrukci jsou ideální pro topení dřevem a dřevěnými briketami, přičemž se nedoporučuje používat hnědé uhlí. Regulace na přívodu vzduchu vám umožní snadno nastavit intenzitu hoření a tím i výkon kamen. Přednosti krbových kamen Blist MILANO E (BRM E) s výměníkem - krémová: - Kvalitní materiál zajišťuje... Celý popis
Koupit za 16 186 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.
Krbová kamna Blist MILANO E (BRM E) s výměníkem v krémové barvě spojují eleganci a vysokou kvalitu. Vyrobena z ocelového plechu, tyto kamna vynikají svou odolností a dlouhou životností. Díky své konstrukci jsou ideální pro topení dřevem a dřevěnými briketami, přičemž se nedoporučuje používat hnědé uhlí. Regulace na přívodu vzduchu vám umožní snadno nastavit intenzitu hoření a tím i výkon kamen.
Přednosti krbových kamen Blist MILANO E (BRM E) s výměníkem - krémová:
- Kvalitní materiál zajišťuje dlouhou životnost
- Regulační klapka umožňuje snadnou regulaci intenzity hoření
- Výměník přispívá k efektivnímu využití tepla
- Elegantní design, který skvěle doplní vaše interiér
Hlavní parametry:
- Materiál: ocelový plech
- Barva: krémová
- Země původu: Srbsko
- Možnost topení: dřevo, dřevěné brikety
- Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety (ne hnědé uhlí)
- Regulace přívodu vzduchu: ano
Přednosti krbových kamen Blist MILANO E (BRM E) s výměníkem - krémová:
- Kvalitní materiál zajišťuje dlouhou životnost
- Regulační klapka umožňuje snadnou regulaci intenzity hoření
- Výměník přispívá k efektivnímu využití tepla
- Elegantní design, který skvěle doplní vaše interiér
Hlavní parametry:
- Materiál: ocelový plech
- Barva: krémová
- Země původu: Srbsko
- Možnost topení: dřevo, dřevěné brikety
- Doporučené palivo: dřevo, dřevěné brikety (ne hnědé uhlí)
- Regulace přívodu vzduchu: ano
Parametry
| Výrobce | Blist |
| Jmenovitý výkon | 23 kW |
| Vytápěcí schopnost | 400 m3 |
| Průměr kouřovodu | 120 mm |
| S teplovodním výměníkem | ano |
| Hmotnost | 134 kg |
| Maximální délka polen | 40 cm |
| Materiál | ocelová |
| Barva | krémová |
| S troubou | ano |
| Druh vytápění | tuhá paliva |
| Designová krbová kamna | ano |