Představujeme vám ten nejoriginálnější vánoční dárek, který má skutečně smysl. 4 v 1 dáreček od nizozemského Blossombs je malý, ale šikovný pomocník, který vás potěší nejen při vánočních svátcích. Tato 100% přírodní pestrobarevná jílová kulička je totiž skutečným klenotem pro přírodu. Co všechno v sobě tento dárek ukrývá? Za prvé, slouží jako vánoční přání. Stačí jen připojit malou visačku s osobním vzkazem a váš dárek bude mít hned dvojnásobný efekt. Za druhé, můžete ho použít jako ozdobu na váš... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představujeme vám ten nejoriginálnější vánoční dárek, který má skutečně smysl. 4 v 1 dáreček od nizozemského Blossombs je malý, ale šikovný pomocník, který vás potěší nejen při vánočních svátcích. Tato 100% přírodní pestrobarevná jílová kulička je totiž skutečným klenotem pro přírodu.

Co všechno v sobě tento dárek ukrývá? Za prvé, slouží jako vánoční přání. Stačí jen připojit malou visačku s osobním vzkazem a váš dárek bude mít hned dvojnásobný efekt. Za druhé, můžete ho použít jako ozdobu na váš vánoční stromeček. Tato barevná kulička dodá stromku ten správný lesklý vzhled a zároveň připomene, že vánoční dárky mohou být i prospěšné pro přírodu. A to ještě není vše!

Tento malý kouzelník se totiž promění ve skutečnou přírodní louku. V jílové kuličce se totiž ukrývají semínka BIO divokého lučního kvítí, jako je vlčí mák, chrpa nebo jetel. Stačí kuličku umístit do země, zalít ji vodou a čekat na zázrak. Během krátké doby se semínka začnou klíčit a vyrostou krásné květiny, které poskytnou azyl a potravu pro zvědavé motýly, včely a čmeláky. Tento dárek je tak nejen krásný, ale také velmi užitečný pro ochranu a podporu přírody.

Hlavní parametry:
- 4 v 1 dárek: vánoční přání, visačka na dárek, ozdoba na stromeček a semínková bomba
- Vyrobeno z 100% přírodních materiálů: jílová kulička, semínka BIO divokého lučního kvítí, přírodní barviva a živiny
- Pestrobarevný design přidává vášmu vánočnímu stromku lesklý vzhled
- Po vykvetení poskytne květiny azyl a potravu pro motýly, včely a čmeláky
- Skvělý dárek pro milovníky přírody a ochrany životního prostředí

Připojte se k Blossombs a udělejte si radost nejen vy, ale i přírodě. S tímto 4 v 1 dárkem budete mít vánoční svátky plné radosti a smyslu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blossombs
Květinová semínka ano

Články odjinud