Z lásky a pro štěstí do nového roku. Tento malý, ale šikovný 4 v 1 dáreček vymazlili v nizozemském Blossombs z lásky k přírodě – tak, aby ve vánočních časech pohladil po duši vás, v těch letních zase motýly, včelky nebo čmeláky. Poslouží totiž jako vánoční přání, visačka na dárek, ozdoba na stromeček a nakonec si z něj vypěstujete malou louku. 100% přírodní pestrobarevná jílová kulička v sobě ukrývá semínka BIO divokého lučního kvítí, třeba vlčí mák, chrpu nebo jetel, a po vykvetení poskytne azyl... Celý popis

Koupit za 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Z lásky a pro štěstí do nového roku. Tento malý, ale šikovný 4 v 1 dáreček vymazlili v nizozemském Blossombs z lásky k přírodě – tak, aby ve vánočních časech pohladil po duši vás, v těch letních zase motýly, včelky nebo čmeláky. Poslouží totiž jako vánoční přání, visačka na dárek, ozdoba na stromeček a nakonec si z něj vypěstujete malou louku. 100% přírodní pestrobarevná jílová kulička v sobě ukrývá semínka BIO divokého lučního kvítí, třeba vlčí mák, chrpu nebo jetel, a po vykvetení poskytne azyl a potravu třeba zvědavým motýlím sosáčkům. Tomu říkáme dárek, který má skutečně smysl. :)

Hlavní parametry:
- 4 v 1 dáreček: vánoční přání, visačka na dárek, ozdoba na stromeček a semínková bomba
- 100% přírodní pestrobarevná jílová kulička
- Obsahuje semínka BIO divokého lučního kvítí
- Možnost vypěstovat malou louku plnou květů
- Poskytuje azyl a potravu pro motýly, včelky, čmeláky a další hmyz
- Originální a smysluplný dárek pro milovníky přírody
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blossombs
Květinová semínka ano

Články odjinud