Rádi (si) nadělíte dárky, které mají skutečný smysl – pro vás i pro přírodu? Pak jsou 100% přírodní semínkové bomby trefa do černého, tedy vlastně pestrobarevného. :)" Toužíte po dárci, který nejen potěší vaše blízké, ale také přírodu? Pak jsou tu pro vás 100% přírodní semínkové bomby od nizozemské značky Blossombs. Tato luxusní dárková sada obsahuje 4 jílové kuličky se semínky BIO divokého lučního kvítí, jako je vlčí mák, chrpa nebo jetel. Stačí je jednoduše položit do měkké hlíny a po vykvetení... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi (si) nadělíte dárky, které mají skutečný smysl – pro vás i pro přírodu? Pak jsou 100% přírodní semínkové bomby trefa do černého, tedy vlastně pestrobarevného. :)"

Toužíte po dárci, který nejen potěší vaše blízké, ale také přírodu? Pak jsou tu pro vás 100% přírodní semínkové bomby od nizozemské značky Blossombs. Tato luxusní dárková sada obsahuje 4 jílové kuličky se semínky BIO divokého lučního kvítí, jako je vlčí mák, chrpa nebo jetel. Stačí je jednoduše položit do měkké hlíny a po vykvetení se vám odvděčí úsměvem a poskytnou azyl a potravu pro včely, čmeláky a motýly.

Hlavní parametry:
- Obsahuje 4 jílové kuličky se semínky BIO divokého lučního kvítí
- Semínkové bomby jsou vyrobeny z 100% přírodních materiálů
- Kuličky obsahují přírodní barviva a živiny pro optimální růst rostlin
- Jednoduché použití - stačí je položit do měkké hlíny a zalévat
- Po vykvetení poskytují útočiště a potravu pro včely, čmeláky a motýly
- Skvělý dárek pro přírodu i vaše blízké
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blossombs
Květinová semínka ano

Články odjinud