Toužíte po dárcích, které mají skutečný smysl pro vás i pro přírodu? Pak jsou tu 100% přírodní semínkové bomby od nizozemského Blossombs. Tato luxusní dárková sada obsahuje 9 jílových kuliček s BIO semeny divokého lučního kvítí, jako je vlčí mák, chrpa nebo jetel. Stačí je jednoduše položit do měkké hlíny a po vykvetení vám přinesou radost a poskytnou azyl a potravu pro včely, čmeláky a motýly. Hlavní parametry: - Obsahuje 9 jílových kuliček se semeny divokého lučního kvítí - Semínka jsou BIO a... Celý popis

Koupit za 339 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po dárcích, které mají skutečný smysl pro vás i pro přírodu? Pak jsou tu 100% přírodní semínkové bomby od nizozemského Blossombs. Tato luxusní dárková sada obsahuje 9 jílových kuliček s BIO semeny divokého lučního kvítí, jako je vlčí mák, chrpa nebo jetel. Stačí je jednoduše položit do měkké hlíny a po vykvetení vám přinesou radost a poskytnou azyl a potravu pro včely, čmeláky a motýly.

Hlavní parametry:
- Obsahuje 9 jílových kuliček se semeny divokého lučního kvítí
- Semínka jsou BIO a zahrnují vlčí mák, chrpu, jetel a další
- 100% přírodní a ekologicky šetrné
- Poskytuje útočiště a potravu pro včely, čmeláky a motýly
- Snadné použití, stačí je položit do měkké hlíny a počkat na vykvetení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blossombs
Květinová semínka ano

Články odjinud