Blossombs Dárková sada semínek divokých květin Flowers for you Medium je skvělým dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak, protože kdo by nechtěl darovat květiny, které neuvadnou a zároveň jsou přínosné pro přírodu? Tato speciální edice dárkového balení obsahuje 9 ks 100% přírodních ingrediencí a organických semen volně rostoucích květin. Sada Blossombs je radost nejen pro vás, ale i pro přírodu. S jejím zasazením podpoříte myšlenku zakladatelů značky Daisy de Bruijn a Geertena van Eldika a vytvoříte... Celý popis

Koupit za 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Blossombs Dárková sada semínek divokých květin Flowers for you Medium je skvělým dárkem k narozeninám, svátku nebo jen tak, protože kdo by nechtěl darovat květiny, které neuvadnou a zároveň jsou přínosné pro přírodu? Tato speciální edice dárkového balení obsahuje 9 ks 100% přírodních ingrediencí a organických semen volně rostoucích květin.

Sada Blossombs je radost nejen pro vás, ale i pro přírodu. S jejím zasazením podpoříte myšlenku zakladatelů značky Daisy de Bruijn a Geertena van Eldika a vytvoříte přirozené prostředí pro motýly, včely a čmeláky, jejichž roční úhyn je znepokojující.

Jak na to? Stačí jednoduše položit Blossombs na libovolné místo - do květináče, do záhonku, volně na zahradě či kdekoli jinde. Můžete je jemně zatlačit do hlíny a poté počkat na déšť nebo zalít vodou. Po pár týdnech se vaše radost zdvojnásobí, když se z semínek vyklíčí krásné divoké květiny.

Věděli jste, že Blossombs jsou vyráběny v Nizozemsku ve spolupráci s chráněnými dílnami? Jejich výsev je ideální od března do září, přičemž semena vyklíčí příští jaro, pokud je vysázíte později. Je však důležité si uvědomit, že Blossombs se nesmí vysévat v chráněných přírodních rezervacích.

Hlavní parametry:
- Složení: krajková phacelie, mák, chrpa, jetel perský, nepravý len, sléz, jetel alexandrijský, hořčice bílá, koukol polní, koriandr, len, karmínový jetel.
- Výška: 2,5 cm
- Šířka: 17,9 cm
- Hloubka: 16 cm
- Vyrobeno ze 100% přírodních ingrediencí
- Obsahuje směs organických semen divokých květin, přírodního jílu, živin a přírodních barviv
- Barevné provedení semínkových bomb je náhodné
- Trvanlivost semínek je 2 roky

Darujte dárkovou sadu Blossombs Dárková sada semínek divokých květin Flowers for you Medium a udělejte radost nejen blízkým, ale i přírodě. Koupit je můžete za skvělé ceny na Bellarose.cz!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blossombs
Květinová semínka ano

Články odjinud