Tak to je bomba! Vyzkoušejte tuto tvůrčí sadu od nizozemské značky Blossombs a vyrobte si 9 originálních vánočních ozdob nebo visaček na dárky. K dispozici jsou 9 jílových kuliček, které obsahují semínka BIO divokého lučního kvítí a 9 papírových visaček. Zábava je zaručena! Ale to není všechno. Po Vánocích můžete tyto barevné semínkové kuličky jednoduše položit do měkké hlíny a čekat na jejich vykvetení. Jakmile vyrostou, budete mít krásné květiny, které nejenom potěší vaše oko, ale také poskytnou... Celý popis

Koupit za 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tak to je bomba! Vyzkoušejte tuto tvůrčí sadu od nizozemské značky Blossombs a vyrobte si 9 originálních vánočních ozdob nebo visaček na dárky. K dispozici jsou 9 jílových kuliček, které obsahují semínka BIO divokého lučního kvítí a 9 papírových visaček. Zábava je zaručena!

Ale to není všechno. Po Vánocích můžete tyto barevné semínkové kuličky jednoduše položit do měkké hlíny a čekat na jejich vykvetení. Jakmile vyrostou, budete mít krásné květiny, které nejenom potěší vaše oko, ale také poskytnou útočiště a potravu včelám, čmelákům a motýlům.

Tato tvůrčí sada je skvělým dárkem, který má smysl. Buďte součástí ochrany našeho ekosystému a přispějte k ochraně hmyzu. Ať už si tuto sadu pořídíte pro sebe nebo jako dárek pro své blízké, určitě uděláte radost.

Hlavní parametry:
- Obsahuje 9 jílových kuliček se semínky BIO divokého lučního kvítí
- K dispozici jsou také 9 papírových visaček
- Kuličky jsou vyrobeny z 100% přírodních materiálů
- Po vykvetení poskytují potravu a útočiště včelám, čmelákům a motýlům
- Skvělý dárek s významem pro ochranu přírody
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Blossombs
Květinová semínka ano

Články odjinud